Tanıtım Zen Roleplay Sunucu Tanıtım

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

HüseyinÖztürk54

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eyl 9, 2020
117
0
20
Öncellikle Merhaba Adım Hüseyin Zen Roleplay Sunucumuzu 1veya 2 gün İçersinde Açılcak sunucumuz Eğer bi Sorun Yaşamaz ise Yönetim Ekipi bilgili ve daha önce çoğu sunucularda yetkilik yapmış İlgili Kişiler Bi sıkıntınızın olcanığını düşünmüyorum paketlerimiz güncel scriptler ile dolu Güncel Onları Ve Yeni Çıkmış Scriptler Var paketimizde Oyuncu Alımı hakkında Alımlarımız +17 yaş veya üstünü alıyoruz Gelen Oyunculara Sosyal Ortam Sunuyoruz Gun rp Sevmiyoruz İnsanların Eğlenmesi Ve daha güzel vakitler geçirmesi için Uğraşıyoruz Çete Aile Lpsd Mekanik alımları açık Yayıncılar ile gelişmeyi düşünüyoruz discordda 12 yayıncı mevcuz ve kendileri yayıncılık kariyerinde başarılı olduklarını gördüm 2 tane makinamız mevcut özellikleride şunlar 15 gpu 15 gb ram 85 gb ssd 1024 kişilik Ts3 Lisanslı bir şekilde Paketimizde Bir kaç Şey kaldı Cmd hiç bir hata almıyor Tertemiz Fps olarak sıkıntınız Olcağını Düşünmüyorum (Diyer Serverdeki İnsanlar gibi +90 fps gibi birşey demiyorum) ama şunu rahatlıkla söyleyebilrim +65 fps den oynicanızı garantisini verebilirim(Güncel Sistemli PC için) Discord Adresimiz Şudur
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Bazı Yaptımız Çalışmaların Size

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.