Geliştirici Destek Yardım | utk_fleeca ( QB ) kapı açılmama sorunu

Yeni Konu

TECHYLAB

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ara 28, 2021
9
1
Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar.

EDRP v3 paketini kullanıyorum ve içerisinde biliyorsunuz utk_fleeca adında Fleeca bankalarından bazılarını soymamızı sağlayan bir script var. Bu script içerisinde 2 gündür araştırmama rağmen hala çözüme ulaştıramadığım bir sorunum var. Ekte paylaştığım ekran görüntüsünde gözüken kapı ne yaparsam yapayım, kartı taktıktan sonra normalde otomatik olarak açılması gerekirken açılmıyor. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.​

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 40

reas.koray

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Haz 15, 2021
11
1
28
Bazı Fleeca bankalar ekli hepsi ekli değil diğerlerine gidip bakmayı deneyin arkadaşlar

ferhatbaba37

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 29, 2022
6
0
23
Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar.

EDRP v3 paketini kullanıyorum ve içerisinde biliyorsunuz utk_fleeca adında Fleeca bankalarından bazılarını soymamızı sağlayan bir script var. Bu script içerisinde 2 gündür araştırmama rağmen hala çözüme ulaştıramadığım bir sorunum var. Ekte paylaştığım ekran görüntüsünde gözüken kapı ne yaparsam yapayım, kartı taktıktan sonra normalde otomatik olarak açılması gerekirken açılmıyor. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.​
aynı sorun bendede var çözebildinmi reis

reas.koray

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Haz 15, 2021
11
1
28
onyx_number scripti startlı değildir Edrp paketi kullanıyorsan o scripti bul ve startla

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.