Tanıtım Xorp | Season 2.0 | Bugün 21.45 Açılış!

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

alyrix

RareFiveM
Admin
Eki 21, 2020
313
140
22
İstanbul
Merhaba değerli kullanıcılar bugün sizlerin karşısında daha farklı bir konu ile duruyor olacağım gelelim konumuza;
xoRP nedir ?
xoRP
ben ve arkadaşlarımın TR'deki sunucularda dönen haksızlık adaletsizlik admin power gibi durumlardan sıkılmış olup sunucu açma kararı almış bir ekibiz.

Rol anlayışımız;
Hard ve Arcade gibi bir kısıtlamamız yok karşı tarafında zevk alacağı şekilde KURALLAR dahilinde tüm rolleri yapabilirsiniz.

Sunucunun Diğer Sunuculardan Farklılıkları;
Diğer sunuculara göre farklılık olarak yapacağımız bazı maplerde Map'e özel hikayelerimiz ve buna bağlı scriptlerimiz olacak.
Kaliteli ve Adil Yönetim

Sunucu Eklentileri;
Envanter;

tr.png

Telefon;
TELFON.png

Target; FFF.png

Zusy

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 7, 2020
28
70
Discord
Coşkun Erdoğan#2279
Merhaba değerli kullanıcılar bugün sizlerin karşısında daha farklı bir konu ile duruyor olacağım gelelim konumuza;
xoRP nedir ?
xoRP
ben ve arkadaşlarımın TR'deki sunucularda dönen haksızlık adaletsizlik admin power gibi durumlardan sıkılmış olup sunucu açma kararı almış bir ekibiz.

Rol anlayışımız;
Hard ve Arcade gibi bir kısıtlamamız yok karşı tarafında zevk alacağı şekilde KURALLAR dahilinde tüm rolleri yapabilirsiniz.

Sunucunun Diğer Sunuculardan Farklılıkları;
Diğer sunuculara göre farklılık olarak yapacağımız bazı maplerde Map'e özel hikayelerimiz ve buna bağlı scriptlerimiz olacak.
Kaliteli ve Adil Yönetim

Sunucu Eklentileri;
Envanter;

Ekli dosyayı görüntüle 11075

Telefon;
Ekli dosyayı görüntüle 11076

Target; Ekli dosyayı görüntüle 11077
+REP

• Beğen
Tepkiler: Byharst

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.