Ücretli Wais-Hudv2 | Modern Hud [Qb-Esx]

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

Ayazwai

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ağu 7, 2020
147
53
22
Merhaba sizlere v2'sini yapmış olduğum wais-hud'u tanıtmak isterim:

* Her ekranda uyumludur.
* Minimalist tasarım
* Özel ayarlanabilen hud pozisyonları ve renkleri. Bunlar kaydedilmektedir fakat kayıt işlemi için sql değil oyuncunun cache dosyasını kullanmaktadır.
* Script araç dışında default olarak 0.1 yemekte, araç içerisinde ise 0.8 resmon yemektedir.

* PMA Voice ve Salty chat için uyumludur.
* Özenle tasarlanmış araç hız ve bilgilerini gösteren bir speedo meter mevcut.
* Open sources alanlar için gelişime açıktır.
* Hud ayarları sunucudan çık gir yapılınca veya script restartlanınca ayarlar otomatikmen yüklenir.
* Seçtiğiniz seçenekler sunucuya girdiğinizde anında yüklenir.

* Map seçenekleri sunucuya girdiğinizde anında yüklenir. ( Eski versiyonda problem vardı bu versiyonda o problem düzeltildi. )

Video:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

İletişim: Ayazwai#3900 &
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

pickaves.png

wuz2.png

ra1der

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 18, 2020
390
59
Öncelikle eline sağlık iyi satışlar diliyorum. Carhud'a söyleyecek lafım yok gayet kullanışlı ve göze hitap ediyor fakat normal hud nopixel'in hud'unun aynısı gibi geldi kodları işleyişleri farklı olabilir onu bilemem fakat görünüş olarak aynı.

Ayazwai

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ağu 7, 2020
147
53
22
Öncelikle eline sağlık iyi satışlar diliyorum. Carhud'a söyleyecek lafım yok gayet kullanışlı ve göze hitap ediyor fakat normal hud nopixel'in hud'unun aynısı gibi geldi kodları işleyişleri farklı olabilir onu bilemem fakat görünüş olarak aynı.
Teşekkür ederim görüşleriniz için fakat NoPixel ile aynı görünmesi bir problem yaratmaz görünüş aynı fakat işleyiş farklı sonuç olarak bu hudda istediğin gibi pozisyonlama ve renk ayarı yapabiliyorsun ve bunlar cache kayıt ediliyor çık gir bile yapsan aynı şekilde senin ayarlarınla load oluyor. Aklıma farklı status hud tasarımı gelmedi ve bende böyle yaptım yapacak bir şey yok olduğu kadar :D

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.