Paylaşım Vc-Realisticweapondrop - Ölünce Silahın Yere Düşmesi.

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

whit3

Master Mod
Master Mod
Eki 8, 2021
566
142
20
Basit bir scripte bu kadar uçuk fiyatlara satılması saçma geldi bizde ücretsiz yapıp paylaşma kararı aldık.

Kodlar şifrelidir discord sunucumuza gelip decrypted halini alabilirsiniz.

Showcase:

Download:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Virus Total:

Open source ve dahasi için disordumuz:

• Sevdim
Tepkiler: S1NGLE

Aquar1us

CloudFivem Üye
Yasaklandı
Ocak 8, 2021
131
41
24
whit3 whit3 sana bi abi tavsiyesi vc-aasdasdf diye paylasma kardesim su skriptleri oldu olacak çişhane-realisticweapondrop olarak paylasaydin

Tredy

Yeni Üye
O. Çocuğu
May 31, 2022
64
2
32
güzel kullanışlı fkat fivem türkiye şartlarında trollcüler tarafından boku çıkar bunun

Tredy

Yeni Üye
O. Çocuğu
May 31, 2022
64
2
32
Elinde tuttugu silahi dusuruyor nasil cikar tam anladim ama sagolun yinede. Sonucta abuse edilebilecek birseyi yok scriptin.
Troll herif yumrukla dalar diğer adam da elinde silahla vurmaya çalışır ve vuramadan ölür silah troll arkadaşa geçer.

poyraz1

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 10, 2022
58
18
32
Troll herif yumrukla dalar diğer adam da elinde silahla vurmaya çalışır ve vuramadan ölür silah troll arkadaşa geçer.
Neredeyse her sunucuda olu arayabiliyorsun, kisinin ustundeki silahi oyle de alan oluyordur her sekilde. Ama anladim ne demek istediginizi

osman243342

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Şub 21, 2021
3
0
22

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.