Tanıtım Vanesca Roleplay - Gerçekçi̇ Ekonomi̇ - Qbus - Yüksek Fps - 14/05/2022
Yeni Konu

byhero41

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ağu 28, 2020
12
8
26
VanescaYeni.png

14/05/2022
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .


Whitelist
Whitelist başvuruları hakkında genel bir bilgilendirme yapma gereği duyduk. Whitelist başvuruları sunucumuza ait forum adresi üzerinden yapılmaktadır ve kısıtlı bir süre açık kalacaktır. Sunucuda whitelist alaiblmek için +17 yaş ve 350 saat fiveM şartı vardır. Sunucuda yer almak için başvuru süreci kapanmadan önce harekete geçin!

Hakkımızda

Vanesca Roleplay 2019 yılının Mayıs ayında oyuncuları ile ilk buluştuğu zamandan bu yana her daim üst kaliteyi oyunculara hissettirmeyi amaçlayan ve onlara kaliteli rollerle, gelişmiş scriptlerle buluşturan GTAV Fivem Roleplay platformudur. Yıllar içerisinde gelişen ve büyüyen ekibimiz gerek yeteneklerini gerek ise tecrübelerini Vanesca Roleplay platformu içerisinde paylaşmaktan geri kalmamaktadır.

Vizyon

Vanesca Roleplay oyuncularına sunduğu rol kalitesi, oyuncu memnuniyeti ve anlayışlı yönetim ekibi ile her zaman hedefini en tepeye yöneltmiş, oyuncuları ve kendisi için hiçbir şekilde kurallardan taviz vermeden çizgisini bozmayarak devam etmiştir.
Yeni sezonda bu anlayış ile ilerleyerek çizgisini bozmadan kendini geliştirerek ve yenileyerek ilerlemeyi hedeflemektedir.

Misyon


Vanesca Roleplay olarak amacımız; üyelerimizin rol kalitesinin bozulmasına izin vermemek, oyuncuların beklentilerini karşılamak ve onlara daha gelişmiş şekilde sunmak; destek kanalları aracılığı ile rollerde yaşanan olumlu veya olumsuz durumlardan/olaylardan en etkili ve hızlı bir biçimde çözüme kavuşturmaktır.
Ekip olarak felsefemiz ve bilincimiz; yasalara ve ahlaki değerlere uygun bir biçimde davranarak gelişmiş ve yenilenmiş şekilde deneyimli AR-GE ekibi ile yetkin ve erişkin bir ekip orataya koymaktır.

Forum

Vanesca Forum’da ; bireysel olarak ve/veya ekip ile Whitelist başvurularının yanında EMS, LSPD ve LSSD başvurularında bulunabilir; Kurallar, Duyurular, Güncellemeler, Sunucu Tanıtımı gibi bilgi alabileceğiniz başlıklar ile beraber; Şikayet ve Önerilerinizi forum üzerinden ekibimize iletebilirsiniz.
Forum üzerinden belirttiğiniz Şikayet ve Öneriler foruma kayıtlı kullanıcılarımız tarafından görüntülenebilir.

Sunucu/Rol Yapısı

Sunucu yapısı gereği tüm oyuncuları birbiriyle etkileşime girmeye zorlamıştır. Örnek vermek gerekirse bir market satın aldıysanız market içerisindeki eşyaları alabilmeniz için öncelikle Market Toptancısı üzerinden satışa sunmak istediğiniz eşyaları satın alıp marketinizde belirli bir fiyat karşılığında satışa sunmanız gerekiyor.

Karnınızı mı doyurmanız gerekiyor?
O zaman bir restauranttan alışveriş yapmalısınız.

Restaurant sahibi misiniz?
Üretim yapabilmeniz için ihtiyacınız olan sebze, meyveleri temin edebilmeniz gerekiyor.

İhtiyacınız olan eşyaları nasıl elde edeceksiniz?
Cevap tarla. Tarla üzerinde hasat yapmanız gerekiyor. Çok üşeniyorsunuz veya hasat yapmaya vaktiniz yok o zaman bir oyuncudan bunları temin edecek veya Ticaret bölgesinde ki pazardan en uygun fiyatı veren kullanıcıdan satın alacaksınız. (detaylı görseli aşağıda bulabilirsiniz)

Market sahibiyim işletmemde yemek satamayacak mıyım?
Market sahipleri işletmelerinde yiyecek satabilmek için bir restauranttan satın almalı veya bir restaurant işletmecisiyle anlaşma sağlayarak daha ucuza maal edebilrisiniz.

Market satın aldım, işçi çalıştırabilecek miyim?
Elbette, market stoklarını düzenlemek veya günlük olarak marketi kontrol ettirmek için marketinize çalışan alabilirsiniz.

Restaurant, Cafe, Bar, Clup gibi yerleri nasıl satın alabilirim?
Bu tarz mekanların çoğunluğu IC olarak satın alınabilir.


Ticaret Malzemelerinizi Ticaret Merkezinde ki Pazar'da satabilirsiniz.


Metalı Telefon

Metalı Telefon, araç anahtarı ve ev anahtarı gibi metalıdır. Meta kavramını iyice anlayabilmeniz için basitçe şöyle açıklayabiliriz. Kullandığınız bir telefon herhangi bir şekilde bir başkasının eline geçmesi durumunda bankadan rehbere kadar her şeye erişimi olacağı için özellikle telefonunuza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Çektiğiniz resimleri telefona kaydedebilecek Whatsapp / vADS / vAPP üzerinden kaydettiğiniz bu fotoğrafları geçmişe dönük bir şekilde seçebileceksiniz. Telefona uygun şifre koyup başkasının eline geçmesi durumunda verilerinizi saklayabileceksiniz.
Garaj uygulaması sayesinde aracnızın son konumunu gps'de işaretleyebilirsiniz.

Yeni Arayüz tasarımı ve extra özelliklerle kendi ekibimiz tarafından geliştirilen yt-phone v2 Sürümünü yeni sezonda sizlerin kullanımına sunacağız. v1 Sürümüne oranla daha optimize kodlar ve daha sıkıntısız bir kullanım için tamamen baştan hazırlandı. Kullanmış olduğumuz scriptlerin çoğu tarafımızca kodlandığı için olası problemlerde anlık olarak aksiyon alıp sorunları çözüme kavuşturabiliriz.

Konuda Görsel limiti olduğundan dolayı tüm görsellerimizi buraya aktaramıyoruz. Detaylar için discord veya
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Güncel Kıyafet paketi ile birlikte bir çok örneğe discord sunucumuz üzerinden ulaşabilrsiniz.


 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Byharst ve ByYato

byhero41

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ağu 28, 2020
12
8
26
Proje ciddiyse hardrp ise harbi böbreğimi verebilirim?

Proje ciddi, biz ciddiyiz. Elimizden gelenin de fazlasını yapmaya çalışıyoruz ve bilmediğimiz alanları öğrenip uyguluyoruz. Bu tarz projelerde oyuncunun da en az bizim kadar ciddi olması gerekmekte en az bizim kadar sunucuya sahip çıkmalı ve yaptığı rolün kalitesini gözetmelidir.

Biz bıkmadan usanmadan yeni şeyler üretmeye çalışıyoruz siz de farkındasınızdır ki özellikle FiveM Türkiye platformu artık tekdüze. Düzgün bir altyapı bulan herkes “gidem sw açam paket satam script çalam milletin sunucusunu baltalayam para kazanam” kafasında. Biz bu kafada değiliz ve bu kafadan sıyrılalı (şahsımca) 15 sene oluyor.

Biz bunu bir oyun olarak görüyoruz ve keyif alıyoruz. Keyif aldığımız her şeye değer verir özen gösteririz. Önemli olan nokta da bu bence. Maddiyat bizim için her zaman 4. Veya 5. Planda ilk 3’e bile giremez :)

Eğer sözlerinizde ciddiyseniz sizi aramızda görmek isteriz. Kaliteli sunucuya kaliteli insanlar gerekir, kaliteli insanlar sunucuyu yüceltir.
 

byhero41

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ağu 28, 2020
12
8
26
Destek amacıyla insta sayfamda videoyu paylaştım belki bir nebze yardımım dokunur başarılı işlere her zaman saygım var

Ekli dosyayı görüntüle 11827

Değerli yorumun, ince ve nazik düşüncen için çok teşekkür ederim. Paylaşımı bu sabah ekip arkadaşlarım iletti ve yaptığımız işin birileri tarafından beğenilmesi inanılmaz bir duygu. Bizi motive ediyor.

Kendi çapında kurulduğumuz günden beri gelişmeye devam eden bir ekibiz. Elbette zamanında bazı oyuncularla sürtüşme yaşandı bunu asla inkar edemem falat biz her zaman yapıcı olma taraftarıyız.

Açılış tarihine gerçekten iyi bir vakit var bu vakitte güzel reklam yapmayı planlıyoruz. Biz olabildiğince çok kişiye ulaşmak için elimizden geleni yapacağız olursa olur olmazsa nasip değilmiş :)
 
  • Beğen
Tepkiler: ByYato