Sunucu Dosyaları [Ücretsi̇z] Qbcore Temel Paket | V2 Update

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

nkobuticoniclife

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Yasaklandı
Haz 22, 2022
88
15
[ÜCRETSİZ] QBCore Temel Paket | v2 Update
  • Herkese selamlar, daha öncesinde paylaştığım bir QBCore Temel Paket mevcuttu.​
  • Bu pakete çok fazla update gelmesiyle ilgili feedback aldım ve çıtayı çok azcık yükseltmek istedim.​
  • Artık her şeyin satışının yapıldığı şu devirde full fix bir temel paket paylaşmak istemiyorum bundan dolayı bir takım hatalar bıraktım içine fakat birkaç araştırmayla çözebilirsiniz.​
  • Stream'lere imzamda bulunan Discord sunucum üzerinden ulaşabilirsiniz, tüm mekanların streamleri ayarlı. ( Dosya boyutunu arttırdığından eklemedim. )​
Peki önceki pakete göre neler değişti - Her şeyin fotoğranı atmadım, detaylı bilgi için imzamdan ulaşabilirsiniz​
  • Envanter, decay sistemli lj-inventory'e çevrildi.​
  • Multicharacter değiştirildi. ( Hata server/main.lua:186 'integer index' )​
  • Polisler için GPS, Rozet, Tablet, kamu cezası, Drone eklentileri.​
  • Open-source loadingscreen tamamen kendinize göre editleyebilirsiniz.​
  • Target üzerinde birtakım hatalar ve çalışmayan fonksiyonlar vardı, bunlar editlendi.​
  • qb-menu / qb-input değiştirildi. ( Nereden aldığımı hatırlamıyorum ama GitHub'dan almıştım NP CSS'leri. )​
  • me/do değiştirildi, chat kısmına log atıyor.​
  • lux_vehcontrol ve wk_wars2x scriptleri eklendi.​
  • SaltyChat entegreleri yapıldı. Hem telefona, hem telsize.​
  • Tüm itemlara decay eklendi.​
  • Radialmenu üzerinde önceki paylaştığım pakette birkaç sorun vardı, bunlar düzeltildi.​
  • Harita üzerindeki tüm blipler Target üzerine eklendi.​
  • Galeriye güncel araçlar fiyatlarıyla eklendi.​
  • Envanter fotoğrafları değiştirildi.​
  • Kapı kilit sistemi eklendi.​
  • Türkçe animasyon menüsü.​
Paket içerisinden görüntüler ( Önceki pakete göre olan güncellemeler sadece )​
unknown.png
unknown.png
unknown.png

unknown.png
unknown.png
unknown.png

unknown.png
unknown.png

unknown.png
unknown.png
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
|
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
Paket hakkında yardım/destek almak için imzamda bulunan Discord sunucuma katılıp ticket açabilirsiniz, müsait olduğum vakitlerde herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.
( Sadece bu paket için değil başka bir pakette başka bir scriptte hata varsa da yardımcı olmaya çalışırım.)
Ek olarak Discord sunucumda booster'lara özel paylaşımlar, invite karşılığında tamamen hazır bizzat kendimin oluşturduğu sunucu paketleri/animasyonlar/araçlar/kıyafet paketleri paylaşımı yapıyorum.

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.