Bilgilendirme [Ücretli] Sunucum Için Front-End Developer Arıyorum.

• Konbuyu başlatan v3sc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 214
  • Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

v3sc

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Şub 23, 2021
11
4
24
V3 PVP Sunucumuz için front-end developer arıyoruz. Arayüz tasarımlarını yapacak.

Her iş için ücretli çalışabiliriz.
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
üzerinden veya V3SC#3256 ile iletişime geçebilirsiniz.

- Sunucu her gün büyüyor bu yüzden tasarımlara önem vermemiz gerekiyor. Yaptığınız tasarımı beğenmeyip tekrar yapmanızı isteyebilirim yeni yaptığınız tasarımı da beğenmeme şansım var. Bunu göz önünde bulundurarak yazarsanız sevinirim.

Yapılan tasarımlar hoşuma giderse gerçekten güzel paralar kazanabilirsiniz.

Discord üzerinde vereceğimiz front-end yetkisi bile size durduk yere müşteri getirebilir.​

• Beğen
Tepkiler: lod

batuflex

CloudFivem Üye
O. Çocuğu
Haz 20, 2022
188
29
V3 PVP Sunucumuz için front-end developer arıyoruz. Arayüz tasarımlarını yapacak.

Her iş için ücretli çalışabiliriz.
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
üzerinden veya V3SC#3256 ile iletişime geçebilirsiniz.

- Sunucu her gün büyüyor bu yüzden tasarımlara önem vermemiz gerekiyor. Yaptığınız tasarımı beğenmeyip tekrar yapmanızı isteyebilirim yeni yaptığınız tasarımı da beğenmeme şansım var. Bunu göz önünde bulundurarak yazarsanız sevinirim.

Yapılan tasarımlar hoşuma giderse gerçekten güzel paralar kazanabilirsiniz.

Discord üzerinde vereceğimiz front-end yetkisi bile size durduk yere müşteri getirebilir.​
yapilan is basina mi para alinacak yoksa aylik olarak mi // sinirsiz revize istemeniz sizce de biraz abartı değil mi? bu soruları yanıtlarsanız geri donus yapabilirim genis bir portfolyoya sahibim front-end gelistiricilik icin

v3sc

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Şub 23, 2021
11
4
24
yapilan is basina mi para alinacak yoksa aylik olarak mi // sinirsiz revize istemeniz sizce de biraz abartı değil mi? bu soruları yanıtlarsanız geri donus yapabilirim genis bir portfolyoya sahibim front-end gelistiricilik icin

Aklımdaki fikir her yapılan iş için ödeme yapmak. Sınırsız revize olayı normal şartlar da gerçekten istemezdim fakat sunucu gerçekten çok hızlı büyüyor ve beğenmediğim bir tasarımı sunucuya eklemek istemiyorum. Çünkü yapılacak tasarımlar böyle çok nadir kullanılacak şeyler değil oyuncular sürekli kullanacak.

Ayazwai

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ağu 7, 2020
165
60
22
Düzgün birini bulacağını düşünmüyorum. Tavsiyem yabancılar ile çalışman tr'de düzgün iş yapabileceğin birini zor bulursun ya

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.