Tanıtım Tredy Workshop | Fivem Mağaza | Sanal Sunucular

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

Tredy

Yeni Üye
O. Çocuğu
May 31, 2022
72
2
32
Biz kimiz?
Belirli bir zamandan beri fivem üzerinde çalışmalar yapıp kullanıcıların uygun fiyata istediği ürünlere ulaşmasını sağlayamaya çalıştım.Hala da çalışıyorum.Müşterilerimize tam destek vermekteyiz.Bu ister 5 tl'lik ürün olsun ister 1000tl'lik bir ürün olsun.Ürün havuzumuzu gün geçtikçe arttırmak için çalışıyoruz.

Neden biz?
40'dan fazla referansımız ve aktif müşterilerimiz ile dilediğiniz şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.Herhangi bir üründe aksaklık olursa iadenizi 3-15 iş günü içerisinde gerçekleştiriyoruz(bu durum henüz hiç yaşanmadı).Ve ürünlerimiz tamamen kendi üzerimize ait ürünler olmakla beraber diğer bir çok ucuz ürün satan CC yapıp satın alan arkadaşlara göre daha pahalı.

Ürünlerimiz;

Hosting;
Ryzen Thereadripper sanal sunucular
E5-2697v2 sanal sunucular

Sanal sunucularımızın özellikler;
1 Gbit Network
Limitsiz Trafik
Türknet lokasyon
DDR4 ram
NVMw M2 SSD Disk

İnternet hızımız ektedir.
Not: Vds alımlarına rarefivem üyelerine özel teamspeak 3 sunucusu bizden hediye.

Ve artı olarak bizden yaptığınız 10 GB ram ve üzeri alışverişlerde diğer tüm ürünlerde sizlere bizden %15 indirim fırsatı sunuyoruz

Discord Ürünleri;
Discord bot

Discord üye
Discord boost

Not: Discord ürünlerimizde asla bir düşme yaşanmaz.Satın alım yapıldıktan sonra hemen teslimata başlanır.,

500+ Üye alımlarında Rarefivem kullanıcılarına özel bizden sizlere %15 indirim uyguluyoruz.

Fivem ürünleri
Fivem key

Fivem boost
Fivem paket

Developer hizmeti

Not: Fivem key ürünümüz sizlerin güvenliği amacıyla ücret atılmadan önce verilmektedir.Herhangi bir patlama durumunda anında destek sağlanır eğer çözüme ulaşılmazsa para iadesi yapılır.

Teamspeak 3 sunucuları

Sunucularımızda üstün Ddos koruması ile beraber düşük ping değerleri ile keyifli bir oyun oynayabilirsiniz.

Websitemiz =
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Discord =
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Ürünlerimiz hakkında daha çok bilgi ve ya satın alımlar için disccord sunucumuza gelebilirsiniz

Ekli dosyalar

• resim_2022-07-28_151218444.png
    resim_2022-07-28_151218444.png
    30.2 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

F R A X Y

D-Mod
D-Mod
May 20, 2020
66
11
Discord
EKREM#6666
Tredy Tredy umarım faturanızı kesip verginizi ödüyorsunuzdur 🤭

F R A X Y

D-Mod
D-Mod
May 20, 2020
66
11
Discord
EKREM#6666
Burda fatura kesen host firmalarının hakkına giriyorsun seni kınıyorum hayırsız satışlar diliyorum

Tredy

Yeni Üye
O. Çocuğu
May 31, 2022
72
2
32
Son 2 adet 128 key kaldır.Stok ayırmak için bizlere ulaşın.

lod

Moderatör
Moderatör
Mar 17, 2021
164
68
22
kardeşim sen T.C kimlik onayı yaptınmı forumda yapmadıysan konu açamazsın

lod

Moderatör
Moderatör
Mar 17, 2021
164
68
22
tc ni bana at hallederim normalde ücretli sana bedava kardeşim;)

• Beğen
Tepkiler: Tredy

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.