Tanıtım - Stori̇a V - 23.09.2022 Açılış! - Mesleklerde Level Si̇stemi̇ - Patron Menüsü - Baron & Kartel Yok! - Gang Ve Oluşum

  • Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

Anakin

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eyl 17, 2022
1
0
28
Storia V Roleplay
AÇILIŞ TARİHİ: 23.09.2022 CUMA

SUNUCUMUZDA BARON-KARTEL ROLLERİ YOKTUR.
SADECE AİLE & HOLDING VE GANG OLUŞUMLARI MEVCUTTUR.

AÇILIŞ.jpg
Sunucumuz orta ekonomili bir sunucudur.(En pahalı araç 500k civarında gelir de ona göre ayarlanmış durumdadır.

Sunucumuzda meslek level sistemi mevcuttur.(Örn; Meth bilgisi %0 olan bir kişi meth yapmaya başlayıp turu bitirdiğinde 18-20 arasında alırken Meth bilgisi %5 olan birisi tur başına 22-25 arasında almaktadır. Bu bütün legal illegal mesleklerde mevcuttur.)

Sunucumuzda Sheriff bulunmamaktadır. Bunun yerine PD birimlere bölünmüş şekilde(Örn; Şehir Bölgesine bakan birin, Sahil Güvenlik Birimi, Sandy Shores Birimi)
PD rolü yapan arkadaşların f3 menüsüne illegal modifiye sökme eklenmiştir. Bir kaç uyarı sonrasında araçtaki illegal cam filmi,polis kornası ve neonu polis direk sökebilmektedir. Mekaniklerde illegal modifiyenin parça başı fiyatı her hafta güncellenmektedir.

Aynı şekilde PD rolü yapan arkadaşlar bir aracı süreli bağlamak istediklerinde dc kanalına görsel atmak zorunda değiller çünkü oyun içerisinde f3 menüden aracı süreli bağlama seçeneği mevcut. Bu süre zarfında araç kişinin garaj ve valesinde görünmez, süre dolduğunda PD'ye giderek aracınızı bağlanmış durumundan kurtarabilirsiniz.

Sunucumuzdaki mesleklerde npc aç-kapat sistemi mevcuttur. Bu sistemle birlikte diyelim emlak mesleğini yapıyorsunuz fakat oyunda değilsiniz sizinle arası iyi olan bir oluşum üyesine de acil para aklama lazım, sizin emlağınızın içindeki npcye gelerek parasını daha fazla komisyonla bozuyor sonrasında bozulan para miktarının %10'luk kısmı otomatik olarak emlak sahibinin kasasına yatıyor. Böylece oyunda değilken de komisyon almış oluyorsunuz. Aynı sistem galeri için de mevcuttur.

Meslek sahiplerinin patron menüsü mevcuttur. Bu menüyle mesleğinizi kaç kişi yapıyor görebiliyorsunuz oradan rütbe atlatabiliyor ya da meslekten atabiliyorsunuz.

Sunucumuzda BattlePass özelliği aktiftir. Oyun içerisindeki belirli görevleri yaparak kredi topluyor ve level atlıyorsunuz bu kredileri daha sonra battlepass menüsünde istediğiniz iteme harcayabiliyorsunuz.

Vıp sistemimiz mevcuttur. Donate araç veya özel plaka almak istediğinizde oyun içerisinde VIP menüden ödeme yaparak donate aracınızı deniyorsunuz ve ödeme sonrasında hesabınıza yatan krediyle istediğiniz donate aracı oradan satın alabiliyorsunuz. Böylece ticket veya destek kısmıyla hiç uğraşmıyorsunuz.

Sunucumuzda mesleklerin stokları bulunmaktadır ve bu stoklar ciddi anlamda azdır. Pay2Win bir sunucu olmadığımız için içerideki meslekleri dengelemek ve herkesin gelirini düşünmek adına meslekleri az stoklu tuttuk. Çünkü meslek sahibi aktif olmadığında bile oradaki NPC'den işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sunucumuzda bütün mekanlar donate olarak satılmamaktadır.(Örn; Dövüş düzenleyecek haftalık düzenli etkinlikler yapacak bir kişiye dövüş kulübü ücretsiz verilebilir veya beach club'ı yönetmek isteyen yanına eleman alan kişilere beach club ücretsiz olarak verilecektir.)

Sahil tarafındaki bütün mekanlar içine girilebilir şekildedir. Buraları işletenler içerde yemek yapabilecek ve market stoklarına yemek satabilecekler.
Sunucumuzda 4 Tane Legal Meslek bulunmaktadır.(Portakal,Sütçülük,Tavukçuluk,Odunculuk) Bu meslekler belirli dönemlerde farklı mesleklerle değiştirilebilir veya yeni meslek eklemeleri yapabilir. Aynı olay illegal meslekler içinde geçerlidir illegalde çıkarma olmaz ama ekleme yapılabilir.

Gangler bizim için gerçekten önemlidir. SS'deki rollerin kalitesi açısından gerçekten kaliteli gangler veya custom gangler almaya özen gösteriyoruz. O yüzden ganginiz varsa sunucumuz sizin için gerçekten biçilmiş kaftandır.

Donate araç handlingleri tamamen kendi tarafımızdan yeniden yapılmıştır.(Aldığınız takdirde ciddi anlamda sorunlarla karşılaşırsanız handlingler yeniden kontrol edilebilir.)
Sunucumuzun içi ve Discord kısmı şu an yapım aşamasındadır. Tamamen bitmesi 23.09 tarihini bulacaktır. Bu tarihe kadar gelip wl alabilirsiniz veya ekibinizi getirip permlerinizi aldırabilirsiniz.

Sunucumuza gelecek +10 üzeri ekiplerin kaydı internet sitemizden 20 saniye içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bütün ailelerin kayıt olurken patronlarına bir referans kodu verilecektir ve diğer üyeler bu referans kodunu girerek otomatik kayıt olacaklardır. Böylece sizden olmayan bir kişi oluşumunuza katılmaya çalışamayacaktır.

Hiçbir silah kafaya tek atmamaktadır. Fightların biraz uzun sürmesi ve keyif vermesi açısından bu şekilde ayarlanmıştır. Silahlar ucuz olacak ama mermiler pahalı olacaktır bu yüzden çatışmalara girmek isteyen arkadaşlar bütçelerini ona göre ayarlamalıdır.

Silahlar sunucu açıldıktan sonra parça parça indirilecektir. Önce sopa ve bıçaklar daha sonra pistoller inecektir. Bu da hemen hemen 7-10 gün arasında değişecektir.

NOT: SUNUCUMUZDA KESİNLİKLE DONATE IC PARA VEYA DONATE SİLAH SATIŞI BULUNMAMAKTADIR.(SADECE ALTIN REVOLVER DONATE OLARAK SATILMAKTADIR O DA SUNUCU AÇILDIKTAN BELİRLİ BİR SÜRE SONRA SATIŞA SUNULACAKTIR)

Sunucumuza şu an aktif PD ekibi de aranmaktadır. PD yönetimi direk developerımızda olacaktır eğer kendi PD ekibiniz varsa developerımızla birlikte yönetim yapma işi konuşulur. Bunun bu şekilde olması PD yapan arkadaşların bazı olayları abartması veya gereğinden fazla win'e oynamamaları içindir.

SUNUCUMUZDAKİ SİSTEMLERE AİT BİR KAÇ ÖZELLİĞİN FOTOSU AŞAĞIDADIR.


WL VEYA BİLGİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ DISCORD ADRESİMİZDEN SUNUCUMUZA ULAŞABİLİRSİNİZ!

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

LEVEL.jpg ENV.jpg
TELEFON.jpg
 

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.