Tanıtım Shaft Roleplay | Arcade RP | Sunucu Tanıtımı

  • Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

croistorss

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ağu 23, 2020
42
23
20
Shaft Roleplay

Merhaba. Sunucumuzda yeni bir döneme geçiş yapıyoruz. Sunucumuz ArcadeRP'dir. Oyuncularımızdan bu bağlamda beklediğimiz en önemli konu belirli bir karakter hikayesine sahip olup, Shaft'ta bu karakteri yaşamalarıdır. Bu yüzden bizim vizyonumuz Fivemlist'de top 3 , top 5'te bulunmaktan ziyade karşı tarafın rol zevkini bir an bile unutmayan bir topluluk oluşturmak. Bu vizyonu yerine getirmek adına sizlerde baktığımız en önemli özellik Rol Pası mantığını ne kadar benimsediğiniz olacaktır... Sunucumuza alımlar sesli mülakat ile olmaktadır. Biz rol bilen insanlar ile uzun ve keyifli roller yapmayı istiyoruz. Rol kalabalık ortamda değil rol bilen insanlar ile güzel olur . İçerideki oyuncuların ve aynı şekilde yeni gelecek siz değerli oyuncuların oyun zevklerinin kaçmaması için bu durum gerekli. Çünkü bir sunucuyu kaliteli yapan scriptleri değil oyuncularıdır.

Aslında buraya kadar okuduysanız ve bizim gibi düşünüyorsanız, aşağıda yazılanların sizin için hiç bir önemi olmadığını biliyorum. Ama yine de merak ediyorsanız sunucuda var olan scriptleri aşağıda görebilirsiniz.

Kalitemiz olmak için
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .


Sinema
sinema2.png

Weazel News
Screenshot_76.png
Screenshot_77.png

Triad Records
Screenshot_2 (1).png
Triad_records.png

Galeri
galeri.png

Pizzacı
pizza.png

Uwu Cafe
catcafe.png

Unicorn
Screenshot_2 (2).png

Meth Sistemi
1637968005102.png

Ot Sistemi
1637966819889.png

Legal Buff'lı Meslek
2021.11.27-17.59.png

Odunculuk
2021.11.27-17.58_01.png

İllegal Craft Sistemi

illegal_craft.png
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.