Paylaşım S4-Phone V2 Qb Fi̇x Edrp V3 Uyumlu

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

Corleone

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ara 3, 2021
18
1
23
telefon hala büyük problemli gibi duruyor. Sorunları söyliyim

1- Whatsapp mesajları silinmiyor.
2- Telefonun saltychat, tokovoip gibi ses programlarına uyumluluğu yok gibi duruyor.
3- Telefon numarası görülmüyor
4- Arananlar, Garaj, aktif lspd, ems vb şeyleri göremiyorsun
5- En son güncellemede, instagram'da post atınca anasayfada gözükmüyor, telefonu restartlamak gerekiyor.
6- Twitter'da paylaşığın tweeti sildiğinde, sunucuyu kapatıp açınca sildiğin tweet geri geliyor.

Şuanlık tespit edebildiklerim bu kadar.
knk telefon numarası için telefonu kapat /load yaz 2 3 defa sonra telefonu açıp ayarlar uygulamasını aç kapat yap düzeliyor.

uptar

Super Mod
Super Mod
Ağu 6, 2020
288
105
knk telefon numarası için telefonu kapat /load yaz 2 3 defa sonra telefonu açıp ayarlar uygulamasını aç kapat yap düzeliyor.
bu şekilde düzeliyor olabilir ama bi oyuncuya bunu anlatamazsın

Kod:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol
bu kodla 10 dakikada bir otomatik load yaptırabilirsiniz fakat iş görür mü bilmiyorum telefonu kurmadım bile daha

Burqk1

Super Mod
Super Mod
Ağu 8, 2020
61
27
22
hadi buda son güncelleme saltychati yapan biri atarsa güzel olur bakmaya zamanım olmadı

blackkhawk

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 8, 2020
405
57
üstadımın ellerine sağlık. Fakat telefon hala kullanılabilecek halde değil. Çok eksiği var.

Fix sorunlar

1- Telefon numarası

diğer problemler hala devam etmekte.

Müsait zamanda EMS-MEKANİK-POLİS ve ARANANLAR'ı fixleyip paylaşıcam.

Gabriel

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eyl 17, 2020
346
77
35
hadi buda son güncelleme saltychati yapan biri atarsa güzel olur bakmaya zamanım olmadı
Siz pma voice mi kullanıyorsunuz eğer öyleye telsizi paylaşır mısınız ve gcphonun ecportlarını client ve server dosyalarını çok memnun olurum bende ona geçmeyi düşünüyorum telefon için henüz vakit erken gibi sorunlar yüzünden

KazanovaFix

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 7, 2021
3
0
26
isteyene fix olanı atarım baya gelistirilmiş halini bildirim gelince yukarı çıkma javası yazılmış ancak baya sistem yormakta ve ram sismesi yapıyor.
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

KazanovaFix

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 7, 2021
3
0
26
atar mısın hocam bana rica etsem. resmon olarak optimize edebilirsem paylaşırım seninle
resmon olarak sorun yok msql verisi suan fazla server tarafı ayarlanması gerekiyor ve 30+ oyuncuda makine lag başlatıyor. Kurulum ile yakın zamanda bir konu açar paylasım yaparım şuan pc de duramıyorum

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.