Paylaşım S4-Phone V2 Qb Fi̇x Edrp V3 Uyumlu

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

hools1

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 3, 2022
1
0
32
Hello, I have such a problem that the script works with no errors, after pressing the f1 key nothing happens, I have the phone in my inventory

Burqk1

Super Mod
Super Mod
Ağu 8, 2020
61
27
22
Telefon linkini güncelledim telefon numara gözükmemesini ve telefon yokken açılmasını düzelttim eğer girdiğinizde hala gözükmüyosa 2 3 kere load yazdığınız zaman gelicektir telefon kapalı iken diğer sorunlara bakıcak zamanım olmadı abilere selam çatışmaya devam

• Beğen
Tepkiler: Gabriel

blackkhawk

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 8, 2020
405
57
kral bu telefon git gide azalıyor :D takvim vardı gitmiş uygulamalardan. arananlar yok diye hata veriyor. telefon numarası hala gelmiyor. dediğini yaptım ama gelmedi. Takvim gitmiş uygulamalardan.

Burqk1

Super Mod
Super Mod
Ağu 8, 2020
61
27
22
kral bu telefon git gide azalıyor :D takvim vardı gitmiş uygulamalardan. arananlar yok diye hata veriyor. telefon numarası hala gelmiyor. dediğini yaptım ama gelmedi. Takvim gitmiş uygulamalardan.
Configden açabilirsiniz knk ben kendimde kapattım olduğuna dair video atarım şuan bende sunucumda kullanıyorum ve çalışıyor

Burqk1

Super Mod
Super Mod
Ağu 8, 2020
61
27
22
Video ekledim bakarsınız komutla load yapmak yerin createThread içinede alabilirsiniz farklı farklı yollarla yapabilirsiniz

Corleone

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ara 3, 2021
18
1
23
Aklıma bir şey takıldı insanlar pd ve ems e nasıl bildirim atıyor

blackkhawk

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 8, 2020
405
57
telefon hala büyük problemli gibi duruyor. Sorunları söyliyim

1- Whatsapp mesajları silinmiyor.
2- Telefonun saltychat, tokovoip gibi ses programlarına uyumluluğu yok gibi duruyor.
3- Telefon numarası görülmüyor
4- Arananlar, Garaj, aktif lspd, ems vb şeyleri göremiyorsun
5- En son güncellemede, instagram'da post atınca anasayfada gözükmüyor, telefonu restartlamak gerekiyor.
6- Twitter'da paylaşığın tweeti sildiğinde, sunucuyu kapatıp açınca sildiğin tweet geri geliyor.

Şuanlık tespit edebildiklerim bu kadar.

Gabriel

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eyl 17, 2020
346
77
35
telefon hala büyük problemli gibi duruyor. Sorunları söyliyim

1- Whatsapp mesajları silinmiyor.
2- Telefonun saltychat, tokovoip gibi ses programlarına uyumluluğu yok gibi duruyor.
3- Telefon numarası görülmüyor
4- Arananlar, Garaj, aktif lspd, ems vb şeyleri göremiyorsun
5- En son güncellemede, instagram'da post atınca anasayfada gözükmüyor, telefonu restartlamak gerekiyor.
6- Twitter'da paylaşığın tweeti sildiğinde, sunucuyu kapatıp açınca sildiğin tweet geri geliyor.

Şuanlık tespit edebildiklerim bu kadar.

EK Olarak

7-Arka Plan Dataya Kaydetmiyor denildi fakat Cmd de Kaydetmek istediğini Tabloyu Bulamadıgını Söylüyor

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.