Konu Dışı Roleplay (Rp) Servers - Rockstar Games Customer Support

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

poyraz1

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 10, 2022
70
20
32
Bu takeTwo zaten bizim gibi creator veya developerlari siklemeyen, zamaninda bir suru proje kapatmis bir firma. NoPixel gibi buyuk sunucularin aciklamalarini beklemek lazim. Zamaninda hollandali bir fiveM developerinin evine ajan yollamislardi, ve cok buyuk haber olmustu hollandada.

ESCKaybeden

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Şub 23, 2021
29
18
19
Bu takeTwo zaten bizim gibi creator veya developerlari siklemeyen, zamaninda bir suru proje kapatmis bir firma. NoPixel gibi buyuk sunucularin aciklamalarini beklemek lazim. Zamaninda hollandali bir fiveM developerinin evine ajan yollamislardi, ve cok buyuk haber olmustu hollandada.
muhtemelen global olarak satış yapan kişileri çok fazla etkilecektir ama yine de 2-3 aya tamamen eski haline döneceğini düşünüyorum
bmw logolu araç yerine logosuz araç falan olur

poyraz1

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 10, 2022
70
20
32
muhtemelen global olarak satış yapan kişileri çok fazla etkilecektir ama yine de 2-3 aya tamamen eski haline döneceğini düşünüyorum
bmw logolu araç yerine logosuz araç falan olur
Bencede, o yuzden NoPixel bana biraz garip geldi, cunku butun sistemleri gercek model arabalari ile, bildigim kadariyla mlo'larin bagzilarinda markalar var.

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.