Tanıtım Rdrp V2 - Custom Rp - 24/06 Açılış

Yeni Konu

RDRoleplay

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 10, 2022
12
4
25
rdrpbanner.gif

Redemption Roleplay Tanıtımına Hoşgeldin!

CUSTOM RP

Fazla söze gerek yok, amacımız belli sizlere daha kaliteli bir v2 ortamı yaşatmak ve bu yenilikleri CustomRP Şeklinde yerine getirmektir. Aynı zamanda getirlen yeniliklerle daha fazlasını sunabilmek için tecrübeli yetkili ve developer ekibimiz ile sürekli çalışmaya güncel ve alt yapı olarak güçlendirmeye devam ediyoruz. Alttaki bilgilendirme metinini okuyarak daha fazla bilgi alabilir youtube kanalımızı izleyerek sunucumuzdaki sistemler/scriptler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

RDRP Whitelist Alımları: AÇIK RDRP Whitelist Başvuru formu şuanda kapalı olmakla birlikte şuan mülakatlar sesli olarak alınmaktadır. Saat 12:00 ve 00:00 Arasında sizde sesli şekilde mülakat olabilirsiniz. Forum sistemine geçmeden önce sizde yerinizi alın.

RDRP Weazel News Alımları: AÇIK Sizde San Andreasın etkileyici akşında yer alabilir ve bitmeyen döngüsü içerisinde olan herşeyi diğer insanlarlar paylaşabilir ve bunları kullanarak ileriye dönük bir basın organı oluşturabilirsiniz.
Departmants of Redemption

RDRP Kolluk Kuvvetleri Ekip Alımları: KAPALI LSPD, LCSO, SAHP ve SASP Ekip Alımlarımız kapalı olup sadece bireysel başvurular açıktır.

Departmant of Correction Ekip Alımları: AÇIK 4-5 Kişilik Correction ekibi aranmaktadır sizde eğer sunucumuzun bir parçası olmak isterseniz non-wl-ticket üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Departmant of Justice Ekip Alımları: KAPALI DOJ Ekip alımları kapalı olmakla birlikte, bireysel olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

San Andreas Fire Departmant Ekip Alımları: AÇIK Sunucumuzda SAFD araçları ve scriptleri hazır mlo'suyla beraber sahibini beklemektedir. Sizde bu deneyimin bir parçası olmak isterseniz non-wl-ticket üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

cizgi-hareketli-resim-0378.gif

Aşamalı soygun sistemleri:

Karakter açmayı izine bağlayan sistem.

1655602979011.png

1655602991016.png

Radyo/ TV ve Araç içi Müzik sistemleri

Aktif tüm Bodycamleri izleyebilirsiniz.

OxyRun

PMA Uyumlu megafon sistemi

Motel Sistemimiz ve MLO

Ve daha fazlasını discord adresimizde bulabilirsiniz.

Tüm Linklerin olduğu konu ;
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

RDRoleplay

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 10, 2022
12
4
25
fivem için öyle ama benim için değil bebeğim yuvarlık hudu hiç sevemedim ben
Altta birkaç çeşidi mevcut. Ekstradan farklı şeklîleride mevcut. uptar uptar Dev sağolsun. :love:

Ekli dosyalar

• hud3.png
    hud3.png
    47.8 KB · Görüntüleme: 24
  • hud2.png
    hud2.png
    69.1 KB · Görüntüleme: 23
  • hud1.png
    hud1.png
    90.4 KB · Görüntüleme: 22

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.