Sunucu Dosyaları [Ragemp] Fullfix, Türkçe Paket Buyrun...

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

Demir's

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 27, 2021
26
3
22
discord.gg
Arkadaşlar merhabalar, uzun süredir RageMP üzerinde çalışıyordum ancak türkler biraz çekiniyor biraz zahmetinden korkuyor, bende zamanında birçok projede bulundum + olarak kendi türk tabanlı rageMP sunucumu açmaya karar vermiştim ancak gelin görünki yönetim ekibinin ilgisizliği yüzünden sunucu b^k yoluna gitti öyle kaldı RageMP'de çalışmak isteyen insanda yok bari insanlar rageMP'yi tanır diye bu paketi paylaşayım dedim paket çoğu ragemp sunucusunun içeriğinden daha dolu ve şuanki değeri 10000TL civarı bir paket içerisinde değerli scriptler var haberiniz olsun azda rageMP piyasasını geliştirelim çünkü orası gerçekten büyük bir nimet paket 5000 kişi garanti olarak veriyor ancak net bir sayı yok makinanıza göre bir sınırı olmadan slot konusunda endişelenmenize gerek yok ayrıca rageMP'de key ve teamspeak derdide yok. RedAge EVO yapısına sahip böylelikle fivem ve gtaV'e göre daha yüksek fps alırsınız, sunucu açmak isteyenlere yardımcı olabilirim. buyrun kurulumu çok basit öncelikle;

Makinanızda Veyahut Bilgisayar'ınızda RageMP Ve Visual Studio Kurulu Olması Lazım.

Ardından Paketin İçinde Bulunan SQL'i Okutun

Sonra Paket Dosyasının İçinde Bulunan Dotnet Klasörüne Girin Orda Bir SLN Dosyası Olacak İsmini Unuttum Visual Studio İle Açın

!Visual Studio (CODE) Değil direk Visual Studio 20..

Ardından SDK Kısmında MYSQL Kısmına Girin Ve Data Oturumunuza Göre Ayarlayın

Kod:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol

Sonra İse
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Gördüğünüz Gibi Yapıyı Derleyiniz.

Ve Server'ı Başlatıp Sunucuya Girebilirsiniz Sorunlarınızı Bu Konu Üzerinden Belirtebilirsiniz Bundan Sonra Bulduğum RageMP Kaynaklarını Sizler İle Paylaşacağım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...
-2 Adet SQL Dosyası var Bir Adet nitrox Bir Adette nitroxlogs diye veritabanı açın 1. link nitrox 2. link nitroxlogs veritabanına ait.
1

2

RESİMLER;
Hesap Oluşturma
Karakter Seçim Ekranı
Karakter Oluşturma Ekranı
Karakter Tasarlama Ekranı
İnfoPed İle Sunucu Hakkında Oyuncuları Bilgi Verebilirsiniz
Hud Tasarımı
Donate Panel
Belediye Binası
Kıyafet Dükkanı
Berber Dükkanı
Çoğaltılabilir Galeri
Banka Sistemi
Benzinlik
Emlak Ofisi Panel
Ev Satın Alma Sistemi
Telefon
GangArena Sistemi
GangArena Lobi Oluşturma
Maske Dükkanı
Birlik Tableti
Animasyon Paneli

Credit:
:D

Gabriel

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eyl 17, 2020
347
80
35
Se ne biçim kralsın valla sebebim olacaksın korkarım :D fivem alemini salmıştım

Demir's

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 27, 2021
26
3
22
discord.gg
TEXTRP sandım, duygulandım. Of ya.
RageMP'de Text Olayı Çok Basit Bir Sistem Ve Çoğu RageMP Sunucusu TextRP Üzerine Olabiliyor RageMP'nin Kendi Repostiry'si Üzerinde Paylaşılmıştı TextRP için bir sistem entegre ederek hem ederken sistemin çalışma tarzını öğrenebilir hemde güzel şeyler çıkarabilirsin TextRP'ye aşşırı müsait ve zaten yapılan birşey Şöyle Düşünelim Nasıl GTA SAN ANDREAS'Ta Mta Ve SAMP Olarak 2'Ye Ayrılıyor'sa burası'da öyle Buranın RageMP'si Oranın SAMP'ı :D

Demir's

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 27, 2021
26
3
22
discord.gg
Arkadaşlar merhabalar, uzun süredir RageMP üzerinde çalışıyordum ancak türkler biraz çekiniyor biraz zahmetinden korkuyor, bende zamanında birçok projede bulundum + olarak kendi türk tabanlı rageMP sunucumu açmaya karar vermiştim ancak gelin görünki yönetim ekibinin ilgisizliği yüzünden sunucu b^k yoluna gitti öyle kaldı RageMP'de çalışmak isteyen insanda yok bari insanlar rageMP'yi tanır diye bu paketi paylaşayım dedim paket çoğu ragemp sunucusunun içeriğinden daha dolu ve şuanki değeri 10000TL civarı bir paket içerisinde değerli scriptler var haberiniz olsun azda rageMP piyasasını geliştirelim çünkü orası gerçekten büyük bir nimet paket 5000 kişi garanti olarak veriyor ancak net bir sayı yok makinanıza göre bir sınırı olmadan slot konusunda endişelenmenize gerek yok ayrıca rageMP'de key ve teamspeak derdide yok. RedAge EVO yapısına sahip böylelikle fivem ve gtaV'e göre daha yüksek fps alırsınız, sunucu açmak isteyenlere yardımcı olabilirim. buyrun kurulumu çok basit öncelikle;

Makinanızda Veyahut Bilgisayar'ınızda RageMP Ve Visual Studio Kurulu Olması Lazım.

Ardından Paketin İçinde Bulunan SQL'i Okutun

Sonra Paket Dosyasının İçinde Bulunan Dotnet Klasörüne Girin Orda Bir SLN Dosyası Olacak İsmini Unuttum Visual Studio İle Açın

!Visual Studio (CODE) Değil direk Visual Studio 20..

Ardından SDK Kısmında MYSQL Kısmına Girin Ve Data Oturumunuza Göre Ayarlayın

Kod:

Sonra İse

Gördüğünüz Gibi Yapıyı Derleyiniz.

Ve Server'ı Başlatıp Sunucuya Girebilirsiniz Sorunlarınızı Bu Konu Üzerinden Belirtebilirsiniz Bundan Sonra Bulduğum RageMP Kaynaklarını Sizler İle Paylaşacağım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...
-2 Adet SQL Dosyası var Bir Adet nitrox Bir Adette nitroxlogs diye veritabanı açın 1. link nitrox 2. link nitroxlogs veritabanına ait.
1

2

RESİMLER;
Hesap Oluşturma
Karakter Seçim Ekranı
Karakter Oluşturma Ekranı
Karakter Tasarlama Ekranı
İnfoPed İle Sunucu Hakkında Oyuncuları Bilgi Verebilirsiniz
Hud Tasarımı
Donate Panel
Belediye Binası
Kıyafet Dükkanı
Berber Dükkanı
Çoğaltılabilir Galeri
Banka Sistemi
Benzinlik
Emlak Ofisi Panel
Ev Satın Alma Sistemi
Telefon
GangArena Sistemi
GangArena Lobi Oluşturma
Maske Dükkanı
Birlik Tableti
Animasyon Paneli

Credit:
:D
+ olarak data için bir satır yazıyor
Kod:

Bunu varolanla değiştirmeyiniz sadece buna benzer bir satır olacak settings veyahut config gibi kendi data oturumunuza göre ayarlayınız

d0sh

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 7, 2021
172
47
32
RageMP'de Text Olayı Çok Basit Bir Sistem Ve Çoğu RageMP Sunucusu TextRP Üzerine Olabiliyor RageMP'nin Kendi Repostiry'si Üzerinde Paylaşılmıştı TextRP için bir sistem entegre ederek hem ederken sistemin çalışma tarzını öğrenebilir hemde güzel şeyler çıkarabilirsin TextRP'ye aşşırı müsait ve zaten yapılan birşey Şöyle Düşünelim Nasıl GTA SAN ANDREAS'Ta Mta Ve SAMP Olarak 2'Ye Ayrılıyor'sa burası'da öyle Buranın RageMP'si Oranın SAMP'ı :D
Kesinlikle, hala SAMP oynayan birisiyim. TEXTRP aşığıyım, çok ayrı bir yeri var benim için. RageMP'de vakit geçirdim, fakat Develop olayına girmedim.

Demir's

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 27, 2021
26
3
22
discord.gg
Kesinlikle, hala SAMP oynayan birisiyim. TEXTRP aşığıyım, çok ayrı bir yeri var benim için. RageMP'de vakit geçirdim, fakat Develop olayına girmedim.
aslında girilse çok manyak şeyler çıkabilir aşşırı, lezzetli ve geliştiririrken keyif veren bir yapısı var, attığım paket C# kullanıyor ama JS ile vs'de full paket yapılabiliyor manyak sistemlerin örneğini fivelive ve grandRP gibi türkiyede yükselen sunucular ile görebiliriz rage gerçek ui ve işlevsellik açısından çok gelişmiş ve hem optimizasyonu hemde kapasitesi cart curt olarak eğer bizler gibi geliştirici insanlar bi repostary bir kütüphane gibi yapsak bulsak paylaşsak potansiyel oyuncu sayısı ve sunucu açmak isteyen kişilerin sayısı çok fazla ben bu paketi paylaştığımdan beridir 10 civarı sunucu açmak isteyen kişi yazdı mesela paketi anlattım veyahut neyi nasıl yapacaklarını anlattım yani baktığımız zaman potansiyel aşşırı fazla amma velakin türk geliştiriciler (bende dahil) seninde bileceğin üzere hazır'a konmaya meraklı oldukları için veyahut hazır birşeyi 2 3 html css değiştirerek kendi yaptı olarak gösterme çabasından dolayı yeni şeyler yapılmıyor ve baktığımız zaman benim 4k fivem saatim var ve hayla oynuyorum hatta sunucu bile açıyorum fivem'de gerçekten 10 sunucudan 9'unun scriptleri birbirinin aynısı insanlarda artık şey düşüncesi var ulan ben burdan banlansam ne yazar daha yüzlerce böyle sunucu var birine girer oynarım, ama rageMP de sunucuların birbirlerine kullanılan scriptten vs telif atma veyahut rage'de sunucu açımına kadar yasaklamaya gidecek başvurular yapılabiliyor mesela bir script kullanıyorsunuz ünlü bir sunucunun ise cmd açılmıyor direk olarak misal olarak, hee şöyle mesela ruslar bu konuda çok gelişmiş birsürü forum var sunucuların dosyaları değilde developer'lar tarafından scriptler paylaşılıyor hatta bazı kapanan ''kapanan'' sunucuların paketlerini paylaşıyorlar ve sıkıntı yaratmıyor. Ne diyelim hayırlısı olsun rarefivem ve fivemtürk rage üzerine çalışmalar yapar ise hertürlü destek veririm ve çok güzel şeyler çıkağından eminim.

cihandemirelli

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ara 16, 2021
1
0
30
dostum ben bu paketle servar acıcamda bana yardımcı olurmusun karakter oluşturduktan sonra dataya kaydetmiyor ve cıkgir yapınca veriye ulaşılamıyor diye bi yazı geliyor bu sorunu cözersek bu paket üzerinden servar acarım ve bu paketi geliştire bilecegimi düşünüyorum yardımcı olursan discorddan ekledim seni
ücretinide fazlasıyla öderim yeterki su paketi calıstırmada yardımcı ol

VATAN

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Tem 3, 2022
1
0
26
Merhaba sunucuyu açmak istediğimde böyle bir hata alıyorum sorun nedir acaba ?

"GM => ResourceStart: The given key '19' was not present in the dictionary."

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.