Bilgilendirme Premium Developer Hizmeti [ücretli]

• 25 Ocak tarihinde makinalarımız "Datacasa - Veri Merkezi" den "Teknoboss Datacenter" Veri merkezine taşıma işlemi yapılacaktır. Gece yarısı yapılması planlanan bu taşıma işleminde 3-4 saat arası makinelere erişim olmayacak.

ZZ Dev

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ara 1, 2021
3
6
21
Adınız : ZZ
Yaşınız : 20
Biz Kimiz ? : Yaklaşık 3 yıldır FiveM ortamında bulunan, 1 yılı aşkın süredir ise Development ile uğraşan bir ekibiz
Daha Önceki Developer Tecrübeniz : Ekip arkadaşlarımız ile yaptığımız bir paket, sıfırdan yazdığımız scriptler, açtığımız sunucular mevcut.
Günlük Online Süreniz :
+12
Özellikleriniz : FiveM konusunda bilgili olduğumuz için istediğiniz çoğu scripti bulabilir ekleyebiliriz. Hatalı olan sunucu paketlerinizi fixleyip,güncelleyebiliriz. İsteğinize göre script yazabiliriz
İletişim Adresi (Discord) :
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

alyrix

Admin
Admin
Eki 21, 2020
196
62
21
Ben ve ekip arkadaşlarımın bu projesine destek olmak isterseniz hepinizi discord adresimize bekleriz.

mirlex

Moderatör
Moderatör
Kas 1, 2020
82
20
116
Herkesi discorda bekliyoruz, hizmet almıyacaksanız bile ücretsiz scriptlerden, hata alırsanız çözümlerden yararlanabilirsiniz.

mirlex

Moderatör
Moderatör
Kas 1, 2020
82
20
116
+güncel satışlarımız ve developer hizmetimiz devam etmekte.

Gabriel

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eyl 17, 2020
293
66
34
Amaçları Para Kazanmak değil Çocukları Tanımıyorum Ticket açtım sordum böyle bi sorun var diye bana Sorunun makinadan kaynaklandıgını söyledirler Bir Kaç Tavsiye verdiler öyle makinada satmaya kalkmadılar dürüst çocuklar

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: mirlex ve alyrix

Rosenfeld

Moderatör
Moderatör
May 12, 2020
94
40
Discord
Toprak#9664
Kendi roleplay sunucum için birlikte çalıştığım bir ekip işlerine saygılı, dürüst ve cana yakın insanlar tavsiye ediyorum

• Beğen
Tepkiler: mirlex

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt