Rehber Patlama Hasarini Kapatmak.

• Daha Fazla Göster Özelligi Fixlendi Artık Profil Fotograflarınıza GİF Koyabilirsiniz Emoji Hatasıda Dahil Forumdaki Bir Kaç Hata Fixlendi

WHTS

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 7, 2021
103
23
Kodu Her An Gibi Client Sideye Atin Ve Kod Calisicaktir. Kod Bana Ait Degildir Baska Yerde Gördugum Bir Kod'dur Alinti Kod'dur
Kod:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol

Son düzenleme:

MIXAS

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 6, 2020
227
105
Suriye Halep
Discord
MIXAS#1234
bu kod sadece cliente yapistirilarak calismaz dongude surekli olarak calismasi gerekiyor

WHTS

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 7, 2021
103
23
Aga bu işler öyle değil işte. Konu açmışsın düzeltmen gerek.
Böyle Degil Derken Anlamadim Scripti döngude calistirmadan da bir yere koyunca cliente calistiranlar gördum dönguyede koyabilir isteyen ben böyle kullandim ve patlama hasarini kapattim.

MIXAS

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 6, 2020
227
105
Suriye Halep
Discord
MIXAS#1234
en iyi kodu sen yaziyon her seyin en iyisini ve en dogrusunu sen yapiyorsun abi hayranimsin

WHTS

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 7, 2021
103
23
en iyi kodu sen yaziyon her seyin en iyisini ve en dogrusunu sen yapiyorsun abi hayranimsin
Gercekten Ne Dedigini Bilmiyicek Kadar Kucukmusun ya diyorum ki öylede calisti sen diyorsun öyle bende inkar ediyorum gelip en iyisini sen biliyorsun diyip dalga gecmerye calisiyorsun ? En iyi kodu yazdigimi hicbir zaman söylemedim.

• Beğen
Tepkiler: hacibabav

MIXAS

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 6, 2020
227
105
Suriye Halep
Discord
MIXAS#1234
Senlik birşey yok kanka zaten burdan 2-3 tane tanıdığı varya şekilden şekile giriyor :D sen iyi birşey yapmışsın sorun yok niyetin önemli ve altına gelen yorumlara göre düzeltmen
kus beyinli haci baba ,
niye sekilden sekile gireyim paylasilan kod loopa alinmazsa calismiyor. Insanlara faydali bir sey yapilmasi hedefleniyorsa bunun dogru bir sekilde yapilmasi gerekiyor. Kod loopa alinmazsa elleri klavyenin tuslarina erisebilen ve hileyi injectleyebilen kisi herkesi yakip oldurebilir. Ama loopa alirsa olduremez

whit3

Moderatör
Moderatör
Eki 8, 2021
315
74
20
kus beyinli haci baba ,
niye sekilden sekile gireyim paylasilan kod loopa alinmazsa calismiyor. Insanlara faydali bir sey yapilmasi hedefleniyorsa bunun dogru bir sekilde yapilmasi gerekiyor. Kod loopa alinmazsa elleri klavyenin tuslarina erisebilen ve hileyi injectleyebilen kisi herkesi yakip oldurebilir. Ama loopa alirsa olduremez
doping hafıza

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt