Ip Entegreli | Gabz Lisanslı | 64 Kişilik Key

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

kasal

Moderatör
Moderatör
Eki 10, 2021
26
7
18
👋 Selamlar,
Geçen ayda yaptığımız gibi bu ayda Gabz dahil olmak üzere 64 Kişilik Key satışlarımız başlamıştır.
( Gabz'ın tüm maplerine ve güncellemelerine sorunsuz olarak ulaşabilmektesiniz. )

Key Özellikleri;
  • ^1-^9 arasındaki tüm renk kodlarına erişim.
  • Tüm Custom Stream dosyalarına erişim.
  • Keyler IP entegre teslim edilmektedir.
Keylerde sadece 2 farklı sunucu için stok mevcuttur.
Detaylı bilgi ve iletişim için;
kasal#1397

Bilgilendirmede bulunalım;
Key ve Gabz ürünlerinin hiç birisinde illegal bir yöntem bulunmamaktadır. Ürünlerin faturaları mevcuttur. İsteyen kullanıcılara Discord üzerinden iletilecektir.

İyi Forumlar :)

lildopeee

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Kas 23, 2021
20
3
19
Gabz'ın tüm haritalarını kullanabiliyorsunuz. ^^
deli mi sikti seni kanka nerden poh poh luycam diye şaşırıyosun bunu gören bağzı kişilerde diğer keylerde gabzın mapleri kullanılmıyo sanıcak

+ olarak key alıp ticaretini yapmak yasak olduğunu bile bilmiyosun hayatında cfx kurallarına bi kere bile göz atmamışsındır bide herhangi illegal bişey bulunmuyo demişsin çıldırıcam

kasal

Moderatör
Moderatör
Eki 10, 2021
26
7
18
Ekli dosyayı görüntüle 13233 abi direk gabz geliyosa keyin yanında promosyon olarak 10 numara süper über yani yuh

:ROFLMAO: Yorumların beni kopardı knka, sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün.

Gabz'ın son güncellemesinde bulunan hiç bir mapi GABZ Aboneliğin olmadan kullanamazsın. CFX.Re kurallarına gelince şikayet etmekte serbesttin dostum. Ben bu güne kadar hiç bir müşterimi yüz üstü bırakmadım. Her türlü telafini yaparım dert değil.

Konuyu baltalamak yerine bişeyler başararak işe başlamanı öneririm (y)

İyi forumlar...

EXTRA ; An itibariyle tüm keylerimiz (GABZ(64) - GABZSIZ(64)) stoklarımız bitmiştir.

kasal

Moderatör
Moderatör
Eki 10, 2021
26
7
18
deli mi sikti seni kanka nerden poh poh luycam diye şaşırıyosun bunu gören bağzı kişilerde diğer keylerde gabzın mapleri kullanılmıyo sanıcak

+ olarak key alıp ticaretini yapmak yasak olduğunu bile bilmiyosun hayatında cfx kurallarına bi kere bile göz atmamışsındır bide herhangi illegal bişey bulunmuyo demişsin çıldırıcam

He bu arada eğer Gabz Haziran güncellemesini sadece argentum ile kullanırsan haber versene bana bende para vermiyim boşuna güncellemelere 🤔

lildopeee

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Kas 23, 2021
20
3
19
:ROFLMAO: Yorumların beni kopardı knka, sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün.

Gabz'ın son güncellemesinde bulunan hiç bir mapi GABZ Aboneliğin olmadan kullanamazsın. CFX.Re kurallarına gelince şikayet etmekte serbesttin dostum. Ben bu güne kadar hiç bir müşterimi yüz üstü bırakmadım. Her türlü telafini yaparım dert değil.

Konuyu baltalamak yerine bişeyler başararak işe başlamanı öneririm (y)

İyi forumlar...

EXTRA ; An itibariyle tüm keylerimiz (GABZ(64) - GABZSIZ(64)) stoklarımız bitmiştir.
elhamdülillah kanka key satarak 3-5 kuruş kazanmanın derdinde değilim
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
sağ tarafta son 50 satışı görebilirsin hakkımda bi *** bilmeden konuşma bişeyler başar zart zurt deme
50 satıştan fazlasını da görmeni isterdim ama 50 den fazla arttıramıyorsun malesef :whistle:
bişeyler başararak başlamamı mı önerirsin ? senin // yolda ben cenabet geziyodum olum

Moderatör tarafında düzenlendi:

kasal

Moderatör
Moderatör
Eki 10, 2021
26
7
18
elhamdülillah kanka key satarak 3-5 kuruş kazanmanın derdinde değilim
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
sağ tarafta son 50 satışı görebilirsin hakkımda bi *** bilmeden konuşma bişeyler başar zart zurt deme
50 satıştan fazlasını da görmeni isterdim ama 50 den fazla arttıramıyorsun malesef :whistle:
bişeyler başararak başlamamı mı önerirsin ? senin sikiştiğin yolda ben cenabet geziyodum olum

Millete benle çalış diyip sonra %75 yerine %25 vermeye devam diyosun yani he, seversin 😗

lildopeee

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Kas 23, 2021
20
3
19
Millete benle çalış diyip sonra %75 yerine %25 vermeye devam diyosun yani he, seversin 😗
çok polemiğe girmiycem bu zamana kadar kimseden %23 ten fazla almadım söylesene kimden almışım %75 bi *** bilmeden konuşuyon kanıt göster susucam

edit: ayrıca herkesin scriptinden kazandığı paranın döviz transferi ücretini kendi cebimden ödüyorum bu da muhtemelen senin aptal keylerinden ettiğin kaardan fazladır

Son düzenleme:

batuflex

CloudFivem Üye
O. Çocuğu
Haz 20, 2022
144
20
çok polemiğe girmiycem bu zamana kadar kimseden %23 ten fazla almadım söylesene kimden almışım %75 bi *** bilmeden konuşuyon kanıt göster susucam

edit: ayrıca herkesin scriptinden kazandığı paranın döviz transferi ücretini kendi cebimden ödüyorum bu da muhtemelen senin aptal keylerinden ettiğin kaardan fazladır
kanka boş yapmışsın bidaha olmasın öldürürüm seni

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.