Sunucu Dosyaları Hylane 2.0 Ücretsiz Sunucu Dosyaları [Qbcore]

Yeni Konu

zintaz

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 1, 2022
12
3
19
ilk koyduğum linkten indirdiyseniz olabilir eski paketi uploadlamıştım yanlışlıkla şuan drive da olan güncel olan paket

• Beğen
Tepkiler: YusufAli

Darkdays7

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Haz 13, 2022
2
1
31
1655111034119.png merhaba
bu şekil hata alıyorum txadmini doyalardan kapatma şansımız yokmu

ZeoBug

Moderatör
Moderatör
Kas 21, 2021
173
56
20
Ekli dosyayı görüntüle 12669 merhaba
bu şekil hata alıyorum txadmini doyalardan kapatma şansımız yokmu
tabiki var
"cd /d C:\Users\Administrator\Desktop\paket adı
start C:\Users\Administrator\Desktop\paket adı\artifacts\FXServer.exe +exec server.cfg +set svgui_disable true +set sv_enforceGameBuild 2545 +set onesync legacy
exit
"
batın içine bunu yapıştırıp kendinize göre düzenlemeniz gerekmekte

Darkdays7

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Haz 13, 2022
2
1
31
tabiki var
"cd /d C:\Users\Administrator\Desktop\paket adı
start C:\Users\Administrator\Desktop\paket adı\artifacts\FXServer.exe +exec server.cfg +set svgui_disable true +set sv_enforceGameBuild 2545 +set onesync legacy
exit
"
batın içine bunu yapıştırıp kendinize göre düzenlemeniz gerekmekte
Teşekkür ettim oldu

• Beğen
Tepkiler: ZeoBug

A8P

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 10, 2020
55
9
Discord
AspirinS#0001
Paketi kurdum kurulumda hiç hata yapmadığımı düşünüyorum fakat sunucuda alt ile bankaya erişim sağlayamıyorum ilk girdiğimde apartman seçmemi söylüyor seçtiğim apartmandan çıkış yapamıyorum. Hudu denemek için arabaya bindiğimde hud çalışmadı. Nedense bir çok sorunu var gibi geldi ?? 🤔

zintaz

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 1, 2022
12
3
19
Paketi kurdum kurulumda hiç hata yapmadığımı düşünüyorum fakat sunucuda alt ile bankaya erişim sağlayamıyorum ilk girdiğimde apartman seçmemi söylüyor seçtiğim apartmandan çıkış yapamıyorum. Hudu denemek için arabaya bindiğimde hud çalışmadı. Nedense bir çok sorunu var gibi geldi ?? 🤔
senlik sorun olabilir

Gabriel

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eyl 17, 2020
345
77
34
uptar uptar hasonun paketi her türlü alır bunu çokda şaapmayın resimlerdeki ile paketin alakası yok gidin onu indirin

uptar

Moderatör
Moderatör
Ağu 6, 2020
267
101
uptar uptar hasonun paketi her türlü alır bunu çokda şaapmayın resimlerdeki ile paketin alakası yok gidin onu indirin
Amaç paket yarıştırmak değil kanka. Adam paylaşmış isteyen istediğini kullanır. Adamın konusunu lütfen baltalama.

• Beğen
Tepkiler: zintaz

berkay

RAREFIVEM
RAREFIVEM
Eki 3, 2020
469
183
Olum sen çok mal adamsın he şu forumda en gıcık olduğum insan olabilirsin. Ücretli satılan bir ürünle ücretsiz paylaşılan üründen aynı performansımı bekliyorsun ?
Biri şunu bi alsın

• Beğen
Tepkiler: YusufAli ve zintaz

zintaz

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 1, 2022
12
3
19
isteyen istediğini kullanır kendi sunucumda kullanılan paketi paylaştım sadece olay bu drama yaratmadan bir düşünün derim. Ayrıca paket ile ilgili bir iddiam yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: YusufAli

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.