Rehber Handling ayarı nasıl yapılır? Detaylı anlatım.

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

demorgen

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 2, 2020
25
5
discord.gg
Discord
Thunder#7777
Merhaba lspdpack yapıyorum da aracın sesinin olmadığını farkettim bunu handlingten nasıl ayarlıyabilirim? bilgisi olan var mı?

ra1der

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 18, 2020
404
62
D demorgen zaten 1700'de kullanıyordum sorun hala aynı araçda min ve maxı ne kadr düşürsem veya arttırırsam yine de takla atıyor veya hiç dönmüyor.

ra1der

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 18, 2020
404
62
np-policepack araçlarında hanglingler pek olmuyor yardımcı olabilirmisiniz , ne yaparsam yaparım araç tüm handliglerinde takla atıyor , yada hangling'i almıyor olabilir çok düşürsemde araç hızlı gidiyor , yükseltsemde aynı.

Gürültülü

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Tem 16, 2020
247
77
np-policepack araçlarında hanglingler pek olmuyor yardımcı olabilirmisiniz , ne yaparsam yaparım araç tüm handliglerinde takla atıyor , yada hangling'i almıyor olabilir çok düşürsemde araç hızlı gidiyor , yükseltsemde aynı.
Np-policepack'in handlingini ayarladığım halini birazdan atarım.

ra1der

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 18, 2020
404
62
Polchar adlı araç hariç tüm handlingler sorunsuz oluyor fakat POLCHAR Adlı araç'a ne yaparsam yapayım sürekli takla atıyor yada hiç dönmüyor
G Gürültülü Discord Üzerinden Detaylı Yardımda Bulunabilirmisiniz

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.