Tanıtım FYAC - Gelişmiş Koruma Hizmeti [Anticheat]

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
135
110
Discord
! Raider#0031
(eulen ve desudo da yaziyor, bildigin her seyi yazmissin belliki ama suanlik redENGINEyi ele alalim)
hala redengine execinin cevabini alamadim bekliyorum, konuyu degistirmezsen memmun olurum. (y) Ve Anladigim kadariyla bi acden leaklenen ve redenginenin eski resource ismi olan ffffffdddd ile yakaladığınızı ve hepsine fix dediginizi dusunuyorum.

EKMEKTEN KUCUK AMA SAGLAM BILGILER: Desudo random string olusturmuyor, spawnmanager, es_extended gibi seylerin icine hooklaniyor kisaca desudoda hicbir sekilde isolated soz konusu degildir. Ve o Turkcenden dolayi soylemek istediklerinin gerisini anlamadim

Bot konusuna gelirsek artik oyle kisilerle alakam yoktur ve hicbir zaman satmadik biz bunlari ucretsiz sagladik, ve sen bunu turkiyeye ilk getirdiginde sana cidden saygim vardi, sana olan saygim o zamanlarda bana olan guvensizliginden ve egondan dolayi azaldi. Sonradan bu ac islerini arastirip ogrenince ne kadar bos beles bir sey yaptiginin farkina vardim. Rakip oldugumuz icin sana hala saygim bulunmaktadir, farkettiysen, onu kaybetmemeye calis bence.

Örneklendirme olarak anlatmak istedim, ekibindeki coğu zeki arkadaşlar bana bu şekilde sormuyor --> GetCurrentResourceName() olarak yakalıyorsun fake text gibi
Anlamsız boş dönüş yapıyorlar, ve şu hook olayına gelirsek yakalamanın ne kadar zor olduğunu biliyorsundur.

Tahmin ediyorum ki siz de böyle bir özellik kullanmıyorsunuz, ne kadar ilerlediniz bilmiyorum ama sürekli XX > ALL muhabbeti yapmanıza değicek kadar
ilerlemediğinizi biliyorum, eğer arkadaşların cok fazla şımarmaya devam ederse bunu vakti geldiğinde kanıtlarım, sadece ortak bir arkadaşımızın ricasını kırmıyorum.

Saygı ve ego konusuna denk gelirsek açıklamamda FYAC > ALL görmüyor isen hangimizin daha egoist olduğunu tartışmak icin discord adresime gelebilirsin, tartışmak veya konuşmak isteyene her zaman kapım acık, ismimi Allah, Peygamber yapmıyorum geleni de geri cevirmiyorum bilgin olsun.

• Sevdim
Tepkiler: Ekmekq

Ekmekq

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 14, 2020
104
24
Örneklendirme olarak anlatmak istedim, ekibindeki coğu zeki arkadaşlar bana bu şekilde sormuyor --> GetCurrentResourceName() olarak yakalıyorsun fake text gibi
Anlamsız boş dönüş yapıyorlar, ve şu hook olayına gelirsek yakalamanın ne kadar zor olduğunu biliyorsundur.

Tahmin ediyorum ki siz de böyle bir özellik kullanmıyorsunuz, ne kadar ilerlediniz bilmiyorum ama sürekli XX > ALL muhabbeti yapmanıza değicek kadar
ilerlemediğinizi biliyorum, eğer arkadaşların cok fazla şımarmaya devam ederse bunu vakti geldiğinde kanıtlarım, sadece ortak bir arkadaşımızın ricasını kırmıyorum.

Saygı ve ego konusuna denk gelirsek açıklamamda FYAC > ALL görmüyor isen hangimizin daha egoist olduğunu tartışmak icin discord adresime gelebilirsin, tartışmak veya konuşmak isteyene her zaman kapım acık, ismimi Allah, Peygamber yapmıyorum geleni de geri cevirmiyorum bilgin olsun.
Oncelikle artik duzgunce konustugumuz icin mutluyum burdan beyaz agama selamlar!

// cok uzun bir aciklama yapiyodum, yoruldum dc den yazarsan sabaha yollarim. usenmez isem bunu editlerim

Suan bu konunun altinda bos konusma dolduruyoruz, dcden konusursak verimli olur. Ama uyicam simdi yazarsan anca sabaha geri donerim.

• Beğen
Tepkiler: Raider

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.