Tanıtım FYAC - Gelişmiş Koruma Hizmeti [Anticheat]

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

CanRow

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 4, 2021
26
12
25
+rep zamanında +150 çeken sunucumda flexrp de kullanmıştım ve bir çoğu hileyi engelliyordu + olarak her sıkıntıda gelip yardım ediyordu

• Beğen
Tepkiler: Raider

whit3

Master Mod
Master Mod
Eki 8, 2021
590
149
20
Konuyla Alakasız Ve Baltalama İçeren Yorumlar Temizlenmiştir.

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
135
109
Discord
! Raider#0031
onu yaptık bunu yaptık şunu yaptık FYAC > ALL whit3 whit3

• Wow
Tepkiler: whit3

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
135
109
Discord
! Raider#0031
uzaktan güncelleme falan filan yaptık bişiler geliyor gelmekte olan FYAC > ALL

• Haha
Tepkiler: MIXAS

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
135
109
Discord
! Raider#0031
Alt yapı üzerinde ciddi değişikliklere gidildi, yazmaya üşendim idare edersiniz artık

1642542303403.png

OSMD sistemi anlık, JQuerry ile case 0: gibi gereksiz döngüler kaldırıldı sadece blacklist kelimelere göre calışıyor.

1642542078670.png

1642542084316.png

• Alev
Tepkiler: whit3

alyrix

RareFiveM
Admin
Eki 21, 2020
302
138
22
İstanbul
Konu altındaki tartışma içerikli mesajlar tarafımca temizlenmiştir.
Devam etmeyiniz, ettiğiniz takdirde yasaklanacaksınız.

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
135
109
Discord
! Raider#0031
RESMON - SERVER TARAFLIDIR (client) > 0.1 - 0.9 arası while sürelerine göre değişiklik göstermektedir.
FYAC v8 - 200+ güncel resmon değerleri, bazı anticheat sistemleri gibi "dpemotes" acıp ban yemiyorsunuz.

1642701221854.png

+100 ve üstü ekstra bir ayar yok oyun icersideki tüm nesneler açık.

1642701593793.png

• Beğen
  • Haha
Tepkiler: bendis ve alyrix

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
135
109
Discord
! Raider#0031
Malum sistemler gibi "dpemotes" acıp ban yemiyorsunuz bizde her şey gercek no fake text :p

wrerew.png

unknown2.png

• Leş
Tepkiler: bendis

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
135
109
Discord
! Raider#0031
redengine aktif degil testleri nasil yaptin?
redENGİNE elimde olmadığı için bana gelen bilgiye göre paylaşım yapıyorum alt kısımdaki gibi arama yaparsan bir cok sonuc mevcut, dpemotes acıp ban yemediler bu arada :geek:

search:RedENGINE Cracked FiveM Lua Executor Undetected + DOWNLOAD

• Beğen
  • Leş
Tepkiler: bendis ve Ronin

Ronin

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 8, 2021
342
108
21
redENGİNE elimde olmadığı için bana gelen bilgiye göre paylaşım yapıyorum alt kısımdaki gibi arama yaparsan bir cok sonuc mevcut, dpemotes acıp ban yemediler bu arada :geek:

btc miner garantili mi hocam ?

Ekmekq

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 14, 2020
104
24

Oyle bir executor yokken sana nasil bilgi geliyor? Hadi bi yerden bilgin geldi diyelim, orda basbaya calismayan ve kimsede olmayan bir execi (redENGINEyi) yakaladigin (eulen ve desudo da yaziyor, bildigin her seyi yazmissin belliki ama suanlik redENGINEyi ele alalim) yaziyor, bu nasil oluyor? Ben sadece bunu soruyorum, sen ne diyorsun galiba eziklikten dolayi biraz toxiclik var galiba :unsure: ve ayrica dramayi sevmiyorum bastan soyleyeyim buna gore adam gibi cevap verirsen super olur

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
135
109
Discord
! Raider#0031
Oyle bir executor yokken sana nasil bilgi geliyor? Hadi bi yerden bilgin geldi diyelim, orda basbaya calismayan ve kimsede olmayan bir execi (redENGINEyi) yakaladigin (eulen ve desudo da yaziyor, bildigin her seyi yazmissin belliki ama suanlik redENGINEyi ele alalim) yaziyor, bu nasil oluyor? Ben sadece bunu soruyorum, sen ne diyorsun galiba eziklikten dolayi biraz toxiclik var galiba :unsure: ve ayrica dramayi sevmiyorum bastan soyleyeyim buna gore adam gibi cevap verirsen super olur
(Eulen ve Desudo) random string olarak resources oluşturuyor ya da var olan bir scriptin icinde + bir lua oluşturuyor, müşterimin ise "redENGİNE" adında bir scripti yoksa sizin beyninizin sadece calıştığı yer olarak ---> GetCurrentResourceName().olmadığı için biz bunlara garanti işlemler diyoruz, ve eziklik konusuna gelirsek, listeyi acıp TR#1 den başlayıp ilk 10'a kadar hangi sistemi kullandığına bakabilirsin ya da 10 lira'ya bot satıp belki bende senin, gibi millete eziklikten bahsedebilirim hem komik olur.

redENGİNE icin üst kısımdaki ayarlar gecerli değil, yan hesaptan takılan türemeler konuya damlamadan söyliyeyim dedim.

• Haha
  • Leş
Tepkiler: bendis ve Ekmekq

Ekmekq

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 14, 2020
104
24
(Eulen ve Desudo) random string olarak resources oluşturuyor ya da var olan bir scriptin icinde + bir lua oluşturuyor, müşterimin ise "redENGİNE" adında bir scripti yoksa sizin beyninizin sadece calıştığı yer olarak ---> GetCurrentResourceName().olmadığı için biz bunlara garanti işlemler diyoruz, ve eziklik konusuna gelirsek, listeyi acıp TR#1 den başlayıp ilk 10'a kadar hangi sistemi kullandığına bakabilirsin ya da 10 lira'ya bot satıp belki bende senin, gibi millete eziklikten bahsedebilirim hem komik olur.

redENGİNE icin üst kısımdaki ayarlar gecerli değil, yan hesaptan takılan türemeler konuya damlamadan söyliyeyim dedim.
(eulen ve desudo da yaziyor, bildigin her seyi yazmissin belliki ama suanlik redENGINEyi ele alalim)
hala redengine execinin cevabini alamadim bekliyorum, konuyu degistirmezsen memmun olurum. (y) Ve Anladigim kadariyla bi acden leaklenen ve redenginenin eski resource ismi olan ffffffdddd ile yakaladığınızı ve hepsine fix dediginizi dusunuyorum.

EKMEKTEN KUCUK AMA SAGLAM BILGILER: Desudo random string olusturmuyor, spawnmanager, es_extended gibi seylerin icine hooklaniyor kisaca desudoda hicbir sekilde isolated soz konusu degildir. Ve o Turkcenden dolayi soylemek istediklerinin gerisini anlamadim

Bot konusuna gelirsek artik oyle kisilerle alakam yoktur ve hicbir zaman satmadik biz bunlari ucretsiz sagladik, ve sen bunu turkiyeye ilk getirdiginde sana cidden saygim vardi, sana olan saygim o zamanlarda bana olan guvensizliginden ve egondan dolayi azaldi. Sonradan bu ac islerini arastirip ogrenince ne kadar bos beles bir sey yaptiginin farkina vardim. Rakip oldugumuz icin sana hala saygim bulunmaktadir, farkettiysen, onu kaybetmemeye calis bence.

• Wow
Tepkiler: Raider

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.