Tanıtım FYAC - Gelişmiş Koruma Hizmeti [Anticheat]

• Daha Fazla Göster Özelligi Fixlendi Artık Profil Fotograflarınıza GİF Koyabilirsiniz Emoji Hatasıda Dahil Forumdaki Bir Kaç Hata Fixlendi

Raider

Master Mod
Master Mod
May 23, 2020
53
31
Discord
! Raider#0031
FYAC'ın hala geliştirme aşamasında olduğunu ve anti-cheat'in güvenliğini sürekli olarak güncellediğimizi hatırlatmak isteriz .

Neden FYAC almalıyım?
Nedenleri basit:
  • FYAC ,piyasadaki en etkili anti-cheat sistemidir
  • FYAC, sürekli güncellemeler almaktadır
  • FYAC, kendi ban sistemini kullanıyor ve bu şekilde global ban yönetimi sağlanıyor
  • FYAC, gercekleşebilecek bir cok saldırı türüne karşı korumalıdır ve bir cok saldırı türünü engeller.

Özellikler, konusunda cok fazla bilgi verme gereksinimi duymuyorum zaten kullanmakta olan veya daha önce gecmeye calışanlar cok iyi bilirler ki, biz de her sorunun cözümü bulunmaktadır kağıt üstünde anlatmak yerine ortaya kanıtlarla birlikte video paylaşıyorum:

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

FYAC - Global arayüz paneli 2019 tarihinden beri data tutmaktadır hilecilerin davranışları ve saldırı türlerine karşı etkili bir koruma sağlıyoruz ki unutmadan söyliyelim daha önceden bu saldırı türlerini kullanan hileciler şuan da sistemimiz üzerinde banlıdır.

Hizmetimizden yararlanmaya başladığınız süre itibari ile en ufak şikayetiniz de veya hile durumun da elimizden gelen argümanlar doğrultusunda direkt olarak güncelleme desteği veya paketinize özel koruma yazmaktayız, fakat paketinizde oluşabilecek sorunlarda destek vermemekteyiz.

FYAC - Üye Paneli:

1638537062842.png

1638537097958.png

1638537391137.png

1638537372048.png

FYAC - Testleri için daha önceden actığım sunucular ve oyuncu kitlesi.

unknown.png

unknown.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

alyrix

Admin
Admin
Eki 21, 2020
170
53
21
Uzun süredir gerek Türkiye gerek global'de kendini kanıtlamış bir anticheat,satıcıya gelecek olursak zaten bu konuya değinmiyorum bile gayet başarılı +rep

• Sevdim
Tepkiler: Raider

Raider

Master Mod
Master Mod
May 23, 2020
53
31
Discord
! Raider#0031
FYAC +50 referans ile devam etmektedir o yüzden güncel ;)

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt