Paylaşım [Free] Eyes Rent A Car

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
135
110
Discord
! Raider#0031
Araç dönüş ayarları

Özel seri tasarım

Araç fiyatları (Kamera Açısı, Çıkma Pozisyonu düzenlenebilir)

Resimde değişiklik yok, her şey olduğu gibi xd

Boş vaktimde yaptım keyfini cıkarın.​

easy.png

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

• Beğen
Tepkiler: hakanycg

Fr0izN

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 18, 2021
32
0
19
Araç dönüş ayarları

Özel seri tasarım

Araç fiyatları (Kamera Açısı, Çıkma Pozisyonu düzenlenebilir)

Resimde değişiklik yok, her şey olduğu gibi xd

Boş vaktimde yaptım keyfini cıkarın.​

Ekli dosyayı görüntüle 13737

hocam qb çevirdim ama fiyatları sharedden çektiremedim isterseniz paylaşırım belki insanların ihtiyacı olur fiyat çekmeyide yaparsanız insanlar kullanır bence

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
135
110
Discord
! Raider#0031
hocam qb çevirdim ama fiyatları sharedden çektiremedim isterseniz paylaşırım belki insanların ihtiyacı olur fiyat çekmeyide yaparsanız insanlar kullanır bence
Vaktim olursa bakarım tabi ki hata veren bir yer varsa paylaş burdan cöziyim direk, QBCore'da if kontrolü yetiyor her iki framework için de yapıcaktım fakat global banlıyım QBCore ise license cektiği için giriş yapmamı zorlaştırıyor.

Fr0izN

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 18, 2021
32
0
19
Vaktim olursa bakarım tabi ki hata veren bir yer varsa paylaş burdan cöziyim direk, QBCore'da if kontrolü yetiyor her iki framework için de yapıcaktım fakat global banlıyım QBCore ise license cektiği için giriş yapmamı zorlaştırıyor.
ben şöyle bırakayım belki incelersin şuanda tamamen çalışıyor sadece görürsün zaten server sidede tüm araçlara tek fiyat belirlerdim onu sharede koyduğun pricelerden çektirirsen tamamen düzgün oluyor.

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.