Rehber Fivem Spoofer & Global Unban

Yeni Konu

lod

Moderatör
Moderatör
Mar 17, 2021
65
44
22

Fivem Spoofer & Unban

1. İlk Öncelikle
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
'dan indiriyoruz [
Kodlaması Bana Ait Değildir ]

2. Dosyamızı açıyoruz ve karşımıza böyle bir ekran geliyor bu bölümden
FiveM dosya konumunu seçiyoruz.

1650710952571.png

3. Öncelikle "1" e tıklıyoruz ve sonrasında işlem tamamlandıktan sonra rastgele bir tuşa basınız.

4. Sonrasında "
2"ye tıklıyoruz ve sonrasında işlem bittikten sonra rastgele bir tuşa basıyoruz.

1650711388899.png

5. Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra "Yeni Steam Hesabı"na giriş yapıyoruz , FiveM'i açıyoruz ve karşımıza çıkacak ekranda "Yeni Rockstarr Hesabımıza Giriyoruz".
[FiveM Ready veya GTA 5 olması gerekiyor Hesabın kullanılmamış olması gerekiyor çünkü FiveM, HWID banlı bilgisayar ile bypass yapmadan açarsanız yeni hesapları banlıyor.]

6.
FiveM açıldıktan sonra bir servere girmeyi deniyoruz [ Hata verecektir ] sonrasında spooferimize geri dönüyoruz ve "3" e tıklayıp işlem tamamlandıktan sonra rastgele bir tuşa tıklıyoruz.

7. Son olarak bir servere girmeyi deneyiniz başarılı olucaktır adımları doğru yaparsanız kesinlikle olucaktır.

credit : Speedy

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: whit3

melihgnlalan

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 6, 2022
5
0
21
Rockstar hesabına bağlanırken Unable to make requested settings changes. ...... gibi bir ERROR alıyorum. Çözümü nedir ?

lod

Moderatör
Moderatör
Mar 17, 2021
65
44
22
Rockstar hesabına bağlanırken Unable to make requested settings changes. ...... gibi bir ERROR alıyorum. Çözümü nedir ?
hiç öyle bir sorunla karşılaşan görmedim muhtemelen adımları yanlış yaptın tekrar dene [ bu arada gta olmayan rockstarr hesaplarıyla giriş yapamazsınız veya hesabın fivem hazır olması lazım ]

melihgnlalan

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 6, 2022
5
0
21
hiç öyle bir sorunla karşılaşan görmedim muhtemelen adımları yanlış yaptın tekrar dene [ bu arada gta olmayan rockstarr hesaplarıyla giriş yapamazsınız veya hesabın fivem hazır olması lazım ]
Fivem hazır bi hesabım var. Onunla giriş yapmaya çalışıyorum adımlarda doğru. Şöyle bir hata alıyorum. Fivem kurduktan sonra rockstar hesabı istiyor. Oraya giriyorum lakin böyle bir hata veriyor

Ekli dosyalar

• unknown (1).png
    unknown (1).png
    16.6 KB · Görüntüleme: 9

lod

Moderatör
Moderatör
Mar 17, 2021
65
44
22
Fivem hazır bi hesabım var. Onunla giriş yapmaya çalışıyorum adımlarda doğru. Şöyle bir hata alıyorum. Fivem kurduktan sonra rockstar hesabı istiyor. Oraya giriyorum lakin böyle bir hata veriyor
Spooferle alakalı değil muhtemelen rockstar launcherle alakalı olabilir.