Geliştirici Destek Fivem key

Yeni Konu

MODLOFF

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 29, 2021
4
1
22
Selam arkadaşlar sağda, solda fivem key satan adamlar bu keyleri nereden buluyor? ve ben nereden güvenli bir şekilde key satın alabilirim?

Defender

Super Mod
Super Mod
Ara 25, 2020
231
97
25
Keyleri
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
'dan Alıyorlar Güvenilir Satıcı İse Referansı Çok Olan & Bilindik İsimlerden Alman Daha İyi Olur En Azından Dolandırılmassın.

Jazzy

Super Mod
Super Mod
Mar 6, 2021
92
41
22
Defender'ın Dediği gibi patreondan alıyorlar fakat türkiye lokasyonuyla almanı tavsiye etmem çünkü türkiye ipleriyle alınan keyler 1 hafta içinde patlıyor yurtdışında tanıdığın varsa ona aldırmanı tavsiye ederim. ( patreondan aldıgın 3 lü key 1 ini kullanıp diğer 2 sini satabilirsin haberin olsun)

• Beğen
Tepkiler: Defender

MODLOFF

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 29, 2021
4
1
22
Keyleri
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
'dan Alıyorlar Güvenilir Satıcı İse Referansı Çok Olan & Bilindik İsimlerden Alman Daha İyi Olur En Azından Dolandırılmassın.
Defender'ın Dediği gibi patreondan alıyorlar fakat türkiye lokasyonuyla almanı tavsiye etmem çünkü türkiye ipleriyle alınan keyler 1 hafta içinde patlıyor yurtdışında tanıdığın varsa ona aldırmanı tavsiye ederim. ( patreondan aldıgın 3 lü key 1 ini kullanıp diğer 2 sini satabilirsin haberin olsun)

Merhana key'i aldım diyelim bana nasıl ulaştırıyorlar acaba?

Jazzy

Super Mod
Super Mod
Mar 6, 2021
92
41
22
bu arada şunu söyliyim ben bilmiyorken bir hata yaptım aldığın key ayın sonuna kadar nasıl dersen örnek veririm ( eğer ayın 16 sında alırsan keyi 30 unda key biter diğer ayın 1 inde sana 2. key için fatura gelir yani ayın 1 inde alman daha mantıklı oluyor ) ben 28 inde key aldım bilmiyorken 2 gün keye 15 dolar ödemiştim :confused:

• Beğen
Tepkiler: Defender

Eurus

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Tem 3, 2020
12
6
32
Key almanın en güvenli yöntemi yabancı bi ülkede yaşayan arkdaşına aldırmaktır ama bu seçeneği yapamıyosanız 2. en mantıklı hareket en çok referansı olan birisinden almak mantıklı olacaktır