Oyuncu Arıyorum Fi̇re Roleplay (+17, Gun Rp, Rollü Eğlence) Eki̇p Arayışımız Devam Etmektedi̇r.

  • Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

Simolf

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Kas 17, 2022
1
0
32
Merhabalar. 20.11.2022 Tarihinde Açılacak olan %70 GUNRP, %30 SOSYAL ağırlıklı sunucumuza ekip alımları başlamıştır. PD,SHERİFF,SASP,İLLEGAL olarak tüm oluşumları sunucumuza beklemekteyiz.
18+ Yaş Yönetim Ekibi


Güncel Scriptlere sahibiz, elimizdeki paketi yaklaşık olarak 1 aydır testlerle geliştirmekteyiz. İnternetten paket bul aç sunuculardan değiliz, 3 farklı developerle ciddi ücretlerle çalıştık.

İllegal olarak 3 meslek mevcut.
- Meth
- Ot
- Kenevir (henüz yapıyoruz)

Legal olarak 3-4 farklı meslek mevcut.

- Şarap Yapımı,
- Portakal,
- Madencilik,
- Craft ( Burda susturucu, uzatılmış craftlayıp diğer oyunculara yüksek fiyattan satabilirsiniz. Ciddi ticaret rolü döndürecek bir meslektir.)

GUN-RP Sunucusuyuz fakat gun-rp denince aklınıza RDM gelmesin. Tüm silah sıkma olaylarında rol olmak zorunda. Sen kimsin, sen hayırdır diyip kafaya sıkma durumu yoktur. Silah sıkma konusunda ciddi roller istemekteyiz. Ekonomi orta durumdadır. Silaha ulaşmak gunrp olduğu için kısa sürecektir fakat 1 haftada wipe yiyecek bir ekonomimiz yoktur. Minimum 2-3 ayda bir wipe, sezon atlayışı düşünüyoruz. Ciddi bir sunucuyuz. 128 slotumuz mevcuttur herkesi bekliyoruz.

Çete, Holding, Ekip, Legal birim alımlarımız mevcutdur. ( Yetkili alımlarımız da açıktır. )

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
 
Son düzenleme:

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.