Tanıtım [Esx - Qb] Eyes Electron Garage

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
135
110
Discord
! Raider#0031
Tasarımı size ait olmasada güzel garaj
Tasarım bize ait behance de gördüğün tasarımların coğunu satın alıyoruz, ya da bir coğu ile ortak calışıyoruz o kısım da gördüğün tasarımlar calıntı olmuyor coğunu oyuna geçiren biziz.

ESCKaybeden

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Şub 23, 2021
26
17
19
Tasarım bize ait behance de gördüğün tasarımların coğunu satın alıyoruz, ya da bir coğu ile ortak calışıyoruz o kısım da gördüğün tasarımlar calıntı olmuyor coğunu oyuna geçiren biziz.
Pşştt bro bu çalıntı tasarım ha sizin olsa da satsanız ha bu arada dc ye bakmadım tasarımcılarınız kim kimlerde rol var falan behanceye konulduysa sen çalmışındır
NİYE HIRSIZLIK YAPION LEN

quake47

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Haz 29, 2021
233
62
32
tasarım size ait olabilir ama siz yapmadınız sonuç olarak bunada laf atmadım iyisini yapmışsınız temizinden tasarımlar var.

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.