Tanıtım Elystra Roleplay | Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz!

  • Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

'bedo

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 23, 2021
23
7
ELYSTRA ROLEPLAY

Geldiğimiz nokta itibari ile whitelist alımlarımıza yeni kriterler ekleyerek mülakatları zorlaştırdık. Böylece en üst düzey kaliteli rol yapan oyuncuları barındırma isteğimizde ısrarcıyız. Tercihimiz artık kesinlikle 18 yaş üstü ve +500 saat fivem saati olan, yapılan mülakattan başarıyla geçen oyuncuları barındırmaktır. Biz bunları yaparken tüm desteğini bizden hiç bir şekilde esirgemeyen ve en iyi hizmeti sağlamaya çalışan tüm Elystra Roleplay Yetkili Ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Yetkili ekibimizi en iyi hâle getirdik ve oyuncularımıza en iyi desteği sunmaya çalışırken 14 gün içerisinde 3475, 30 gün içerisinde 6248 destek talebi ile ilgilenerek oyuncularımızın tüm sorunlarını çözdük. Bir oyuncunun destek talebini maksimum 15 dakika içerisinde çözümleme stratejimiz ile oyuncuya en hızlı çözümü sunan nadir sunuculardan olduğumuzu düşünüyoruz.

Sırada ki hedefimiz nedir?
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
Paketini artık sunucumuza kurduk ve online sayımızı akşam 20:00 - 00:00 saatleri arasında +50 online üzerine çıkarmayı planlıyoruz. Aynı zaman da Elystra Roleplay adının tamami ile rol üzerine kurulu bir sunucu olduğunu herkese empoze etmeye çalışırken belirlediğimiz strateji her türlü rolleri desteklemeye çalışarak sunucuya katkısı olacak olan oyuncu projelerine hem script hem de oyun içi yetkili bakımından her türlü desteği esirgememektir.


Hangi alanlarda açığımız var?
LS-SD Ekibi alımımız açık.
LS-MD Ekibi alımımız açık.
Hakkını vererek yapabilen tamamiyle konseptine konsantre olup sunucunun çete tarafındaki eksikliği giderebilecek bir ekip açığımız mevcut.

Alt kısımda belirttiğimiz her şeyi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Artık gece online sayımız +70'den az değil.

Şimdiki hedefimiz ise tüm zaman skalasında full çekebilmek. Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

"Bu sunucuya mı girsem?"
Bir sunucuya başlamadan önce neye dikkat ettiğinizi biliyoruz ve bu konuda bizden daha iyi analiz yapan ve bu analizler sonucunda çözümler üretebilecek başka bir ekip olamayacağını biliyoruz.

İddialıyız, çünkü en iyisiyiz.

Bütün FiveM sunucuları aynıdır, farklılaştıran ne?
Bütün roleplay sunucularının geneli neredeyse aynı. Peki bunu farklılaştıran durum ne? Hepimizin bildiği yada farkında olmasa da kaçınılmaz bir gerçek olan yönetim ekibidir. Bir sunucuyu farklı kılan tamamen yönetim ekibidir, önemli olan sizin hangi sunucuda oynadığınız değil; o sunucuda oynarken sorunlarınızı 1'e'1 sıkılmadan, yorulmadan dinleyip bunun için çözümler üreten kendi sorunuymuş gibi uğraşacak bir yetkili olmasıdır önemli olan.

FPS konusunda garanti veriyoruz, alabileceğiniz en yüksek FPS'i bu sunucuda alacaksınız.

Makine Özellikleri:

Ryzen 9 5900X İşlemci
12 GB DDR4 Ram
12CPU
2048 Kişilik kapasite.
1 Resmon


Bilinmesi gereken basit detayları verelim;

LS-PD alımlarımız açık, fakat başvuru ile almaktayız.

EMS Başvuruları AÇIK.

Kurucu: Ruslan555#4151
Developer: 'bedo#9999
Paket:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .


İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .


İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .


ELYSTRA ROLEPLAY - KALITE TESADUF DEGILDIR
 

Raider

Admin
Admin
May 23, 2020
144
124
Discord
! Raider#0031
Başarılar, umarım tekrar dolandırıcılar ile ortak olup discord adresinizi caldırmazsınız.
 
  • Haha
Tepkiler: 'bedo

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.