Paylaşım EDRPV3 - ENVANTER + CLOTHING

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

cryption

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 8, 2021
165
36
Gerçekten sizleri anlamıyorum. Birşeyi araştırmadan bakmadan hemen kolayına kaçıyorsunuz. :)
Sizde boş soru sorup, forumda laf kalabalığı yapmazsanız sevinirim.

Envanterin javascript kısmına bir göz atabilirsin, belki oradadır :)

JavaScript:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol
CTRL+F ile bakmıştım çoğu yerine fakat çıkmamıştı gözden kaçırmışım sağol dostum. <3

• Beğen
Tepkiler: Behiç Türkcan

JustDemirS

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 11, 2021
4
0
21
Şimdi evet itemler çalışıyor fakat oyuna yeni girip karakter oluşturan bir kişi michael olarak doğuyor bunu nasıl düzeltebiliriz çözümünü rica etsem söyleyebilirmisiniz

blackkhawk

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 8, 2020
405
57
herhangi bi hata vs var mı? veya paketin tamamen uyumlu mu? ben tek karakterle test ettim öyle bi problem görmedim ama sıfırdan karakterde denemedim

blackkhawk

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 8, 2020
405
57
düzgün bir şekilde çalılştırabilen var mı yoksa biz komple hata mı yapıyoruz bu envanterde kıyafet konusunda :D

blackkhawk

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 8, 2020
405
57
Bende o pakette denedim, dediğim gibi daha önce oluşmuş olan karakterde bir sorun çıkmadı öyle başka karakter yüklenmesiyle ilgili. Başka problemler var ama öyle bi sorun olmadı. Komple wipe atıp dener misin

Hunter23

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eyl 8, 2020
37
2
Öncelikle merhaba enanterde elimize item alıp sürükleme moduna soktuğumuzda sonrasında itemı bırakmadan envanteri kapattığımızda elimizden olan item ekranda takılı kalıyor ve şöyle bir hata alıyorum yardımcı olabilecek kimse varmı sdasdasd.png

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.