EDRP'DE OSSURDUM DİYE BAN YEDİM

Yeni Konu

whit3

Master Mod
Master Mod
Eki 8, 2021
544
137
20
Neyse alyrix alyrix Bu konudan mesajları silersen sevinirim.

sjsj9

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 8, 2021
10
4
23
Kardeşim Dediğim Askere Giden Arkadaşım Ve Geçim İçin Değil Büyük Yapacağı Bir Proje İçin Yapmıstım Ilk Sonra Kolay Oldugunu Ve Yapabildiğimi Görünce Ticaretine Daha Çok Yoğunlaştım Ki Sen Ürüne Bakıcaksın Paranın Nereye Gittiğine Değil Senin O Paralarla Çiğ Köfte Almana Birşey Diyormuyum ben xd?? Her Gün dediğin her 2 nci yada 3 üncü gün ve hergün o kadar menu cıkmıyor yaygın menulerı fıxlıyınce eskı menulere yonlenıyorum kı eskı menulerı fıxlemek yenılerden cok cok basıt oldugunu antıcheat satıcısı olarak bılmen gerekıyor. Fikrimi Sundum Dediğin Yer Laf Atmak. 5 ay önceki versiyonu skrt skrt.

5 Ay Önceki Hali:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

5 Gün Öncenin Hali:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Karşılaştırın Bakalım Çalışmayan Osmd Hariç Ne Eklenmiş...
Seninle tartışmak cahil ile konuşmaktan farksız ben diyorum 5 ay gecmiş bu diyor 5 gün önceki hali o hali sifreli kanka? zaten döngüler içersine almadığımı farkedip bu hatamı direkt olarak gidermiştim tabi siz sünepeler hazır decombile cıkmadığı süreçte güncel dosyaların kodlarını göremıyorsunuz cünkü kıramıyorsunuz, döngülerin 1 kısmı yasaklı eventleri seninle paylaşmayacağım ben senin gibi acemi değilim.

1637264823493.png

whit3

Master Mod
Master Mod
Eki 8, 2021
544
137
20
olm for döngüsünü bilmeyen kürt kaldı mı
Maalesef
Seninle tartışmak cahil ile konuşmaktan farksız ben diyorum 5 ay gecmiş bu diyor 5 gün önceki hali o hali sifreli kanka? zaten döngüler içersine almadığımı farkedip bu hatamı direkt olarak gidermiştim tabi siz sünepeler hazır decombile cıkmadığı süreçte güncel dosyaların kodlarını göremıyorsunuz cünkü kıramıyorsunuz, döngülerin 1 kısmı yasaklı eventleri seninle paylaşmayacağım ben senin gibi acemi değilim.
Ekli dosyayı görüntüle 9470
abi kısa zamanda bana laf yetıstırmek ıcın o kadar cabuk yazmıssın kı kodları meslek sorgusunu unutmussun :(

• Wow
Tepkiler: sjsj9

Ekmekq

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 14, 2020
82
18
orda ben olsam içimdeki şeytanı çıkarır gibi ossururdum, eleman götünü tutmuş belli ama istiyerek ossurmuş gibi bir ses geliyor tebrik etmek lazım

Gabriel

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eyl 17, 2020
345
77
34
Telefonumu Geri Verin Deseydin :D Telefonda Kurtarmamış la

ZeoBug

Moderatör
Moderatör
Kas 21, 2021
173
56
20

whit3 whit3 ün hızlı zamanları​

lod

Moderatör
Moderatör
Mar 17, 2021
113
64
22
elraenn edrp ne alaka bide sen niye elreane osuruyon abi?

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.