Tanıtım Cyberli̇fe | Casual Rp | Yeni̇ Sunucu | Ems, Lspd Alımları Akti̇f | Ai̇le Mafya Yok!
Yeni Konu

FrazyBakunin

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 26, 2022
1
0
20

c94d3292-ce40-4434-aba0-04679bd0cc1d.png
● Biz kimiz?
○ Kendi hakkımızda söyleyebileceğimiz ilk şey, işimizi severek yaptığımızdır. CyberLife ekibi olarak bizler, geçmişten gelen roleplay tecrübelerimizden faydalanarak çıtamızı hızla yükseltip, gerek sistemsel özellikler gerek rol zevki konusunda sizlere "En iyi Roleplay" deneyimini yaşatmak için birleşmiş bir ekibiz.

○ Burada, bilgisayar başında oturan, sizlerin rol zevki ve eğlenebilmeniz için sürekli beyin fırtınası yapan, yaptığı işe hakim ve detaycı bir ekip olmaya çalışıyoruz. Her şeyden önce, en iyi roleplay deneyiminizi sizlere yaşatmak istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Çözüm odaklı ve yeniliklere açık olmamızın yanı sıra, kaliteli rollerin döneceği ve keyifli vakitler geçirebileceğimiz bir sunucu olmaya önem veriyoruz ve bunun farkımız olmasını istiyoruz.

○ Yaptığımız işleri beğenmeden ve içimize sinmediği sürece sunmuyoruz. Yapmaya çalıştığımız işin zor bir iş olduğunu biliyoruz. Çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, işimizi yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.


● Sunucu türü nedir?
○ Sunucumuz Hard olmasına rağmen custom kuralları ile "Casual" kavramını yakalayan, insanları kasmadan eğlenmeye ve eğlendirmeye teşvik edecek aynı zamanda gerçek hayat kavramıyla roleplay hissiyatına kavuşmanızı sağlayacak bir FiveM Roleplay sunucusudur.


● Casual RP ne demek?
○ Casual RP, Hard RP ve Arcade RP olarak adlandırılan rol türlerinin en iyi yanlarından oluşan custom bir roleplay türüdür. Kısaca Ana RP kuralları dışına çıkmadan yapılan RP olarak tanımlanabilir. Casual RP kavramını tam anlamıyla anlamanız için biraz daha detaylandıralım.

○ Sunucuda bulunan araç sürüş sistemi kademeli şekilde aracınızın sersemlemesini ve bozulmasını sağlıyor. Bu sistemin izin verdiği kadar ilerleyebilirsiniz.
○ Sadece SUV ve Off-Road tarzı araçlar ile dağlık bölgelerde ilerleyebilirsiniz. Rampa veya köprü gibi yerlerden atlamanızda sakınca yok fakat atlama esnasında aracınız takla atarsa veya araçtan dışarıya uçarsanız artık rolünüze yaralı şekilde devam etmeniz gerekiyor. Bu sayede yarış ve kovalamaca rollerindeki kısıtlamayı esnetmiş oluyoruz.

○ Çatışma rollerinde yine sistemin izin verdiği sürece bandaj ve zırh kullanabiliyorsunuz.

○ Animasyonu olan bir durumun emote'unu atmanıza gerek yok. Diğer durumlar için açıklamalar kurallar içerisine eklendi.

● Nasıl başvuru yapabilirim?
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
adresi üzerinden
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
sunucusuna katılarak başvuru yapabilirsiniz.

● Sunucu Scriptlerinden kareler;
 

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.