Paylaşım Cöp kutusunda bulduğum - PAC adlı anticheat PAC > ALL

• 25 Ocak tarihinde makinalarımız "Datacasa - Veri Merkezi" den "Teknoboss Datacenter" Veri merkezine taşıma işlemi yapılacaktır. Gece yarısı yapılması planlanan bu taşıma işleminde 3-4 saat arası makinelere erişim olmayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stalin

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Kas 15, 2021
34
5
43
Bunu kim niye kullansın a*** koyayım 2-3 discord mafyası elemanın yaptığu ac

MIXAS

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 6, 2020
230
107
Suriye Halep
Discord
MIXAS#1234
uzgunum fakat onclientstart ile eulen detectlenmiyor, benzeri bir methodla yakalayabilirsin ama onesync eventlerle iliskin degil

• Beğen
Tepkiler: whit3 ve Oph3Z

MIXAS

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 6, 2020
230
107
Suriye Halep
Discord
MIXAS#1234
bu arada yazinin kalitesizliginden ve anlatim bozuklugundan dolayi yaziyi yazan kisinin FYAC sahibi oldugundan eminim🥳 Admin arkadaslar ip check atip kiyaslamayi buraya atabilir mi? Bir moderatorun Hirsina yenik dusup kullanicinin dosyasini paylasmasi bence forum adina olumsuz bir izlenim 👍🏻

• Haha
Tepkiler: Raider

n0thing

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Yasaklandı
Şub 8, 2021
99
24
23
Selamlar, discord üzerinde takılırken bir bot gördüm !deobfus pac yazdım cıktısı bu şekilde tamamen tarafımca komut ile kırılmıştır, gerekli testleri yaptık hiç bir şekilde korumuyor ama görünüş olarak ideal diye düşünüyorum anti eulen calışmıyor bilginize, bu arada o kadar cöp kodlar ki script restartlarsanız muhtemelen tüm oyuncularınız banlanır..

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Malum şahsın, kullanmadığım dediği cöp kod;
Ekli dosyayı görüntüle 10380

Fakat gerçekler;
Ekli dosyayı görüntüle 10381

0 CRACK 0 LEAK ARTIK
ALL SOURCE = 1
rebirthden önceki sürüm + eulen detection bunda yok bro boktan hayatında başarılar raidercim. yeni lisanslama vds ipsi bile değişik ki bunu indirseniz bile decompiler luadec olduğu için hiçbir kod çalışmayacaktır.
1641932039354.png
yanındaki dostlarının dününki düşmanların olduğunu unutma (beyaz harbi ayıp etti sanırım tek koyan şey o oldu)

• Üzgün

whit3

Moderatör
Moderatör
Eki 8, 2021
357
81
20
rebirthden önceki sürüm + eulen detection bunda yok bro boktan hayatında başarılar raidercim. yeni lisanslama vds ipsi bile değişik ki bunu indirseniz bile decompiler luadec olduğu için hiçbir kod çalışmayacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 10387
yanındaki dostlarının dününki düşmanların olduğunu unutma (beyaz harbi ayıp etti sanırım tek koyan şey o oldu)
Benim burda kimseyle bir derdim yok cürük dediğin şey de raider ile barışmadan konuşmadan önce olan birşeydi fake hesapmı bılmıyorum ama sohbet ıcın actıgım tıckette bla bla bla userlerının yaptıkları hareketler gereksiz di kendin de cok ıyı bılıyorsun hatta whıte dıscordunda ekıp arkadaslarının yaptıkları boş egoyu chate bakarsanız gorursunuz. Tickette 3 ay önce geliştirdiğim wht-ac yi fivemturkde paylaşıyım mı dıyen o arkadaşına selam verirsin. Dediğim gibi dosya ile pek alakam yok tek alakam 2 nizinde arkadaşım olması. Ve bu konuyu kım actı bılmıyorum ama konu acılmadan pac dan banlayan kişiyede selam vermeyı unutma.

• Beğen

n0thing

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Yasaklandı
Şub 8, 2021
99
24
23
Benim burda kimseyle bir derdim yok cürük dediğin şey de raider ile barışmadan konuşmadan önce olan birşeydi fake hesapmı bılmıyorum ama sohbet ıcın actıgım tıckette bla bla bla userlerının yaptıkları hareketler gereksiz di kendin de cok ıyı bılıyorsun hatta whıte dıscordunda ekıp arkadaslarının yaptıkları boş egoyu chate bakarsanız gorursunuz. Tickette 3 ay önce geliştirdiğim wht-ac yi fivemturkde paylaşıyım mı dıyen o arkadaşına selam verirsin. Dediğim gibi dosya ile pek alakam yok tek alakam 2 nizinde arkadaşım olması. Ve bu konuyu kım actı bılmıyorum ama konu acılmadan pac dan banlayan kişiyede selam vermeyı unutma.
Fake hesap mı bilmiyorum derken ip check atmak çok da zor değil. Olayımız orda boş ego kasmak değil trash talk yapmaktı şahsen ben eğlenmiştim eğer sana dokunduysa yapacak birşeyim yok. Tek derdim DM'de konuştuğumuz şeyleri ss alıp atman emin ol ki benden çaldığını itiraf ettiğin üstüne mantığını istediğin eulen detection sisteminin sslerini atmıyorum istersem atabilirim. Moderatör olup hala satış konusu olan konuyu kapatmayıp üstüne cevap yazdığın için tuttuğun taraf belli oluyor teşekkürler whit3 ac!

whit3

Moderatör
Moderatör
Eki 8, 2021
357
81
20
Fake hesap mı bilmiyorum derken ip check atmak çok da zor değil. Olayımız orda boş ego kasmak değil trash talk yapmaktı şahsen ben eğlenmiştim eğer sana dokunduysa yapacak birşeyim yok. Tek derdim DM'de konuştuğumuz şeyleri ss alıp atman emin ol ki benden çaldığını itiraf ettiğin üstüne mantığını istediğin eulen detection sisteminin sslerini atmıyorum istersem atabilirim. Moderatör olup hala satış konusu olan konuyu kapatmayıp üstüne cevap yazdığın için tuttuğun taraf belli oluyor teşekkürler whit3 ac!
İp check atsam da eğer başka yerden giriş yapmışsa bunu yakalanmayacağını en iyi sen biliyorsundur.
Trash talk dediğiniz şey konu Anticheatken Allaha sövmek yada sürekli, yok çaldın yok pac dan iyisin demekse evet evet Trash talk bir ss daha var bendisin olm nıye taktın eleştiri yapıyorum dediniz ... Tek derdim DM'de konuştuğumuz şeyleri ss alıp atman emin ol ki benden çaldığını itiraf ettiğin üstüne mantığını istediğin eulen detection sisteminin sslerini atmıyorum istersem atabilirim O ss i atmamın sebebi benle o konuda dalga geçip o kodu yazmanız. çaldığını itiraf ettiğin üstüne mantığını istediğin eulen kendin dedin kodlar calısmıyor dıyen sendin ben senden neden calıyım kı sadece eulen engellemedıgımı sende bılıyorsun. Eğer büyük bir olay ise bu olay moderatörlerden çıkmıştır üst yetkililerime bırakırım. Ve 2 tarafında arkadaşımın oldugunu söylemiştim burdakı olayı bana yansıtmassan güzel olucak gibi n0thingciğim

• Haha
Tepkiler: n0thing
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt