İstek/Öneri Bir Topluluk Düşünüyorum

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

nkobuticoniclife

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Haz 22, 2022
86
9
Öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar dostlar. Çok/hatta hiç tanındığımı düşünmüyorum, FiveM camiasında 2017-2018 senelerinden beridir varım ve 1 senedir de geliştiricilik ile uğraşıyorum (private projeler veya arkadaşlarımın sunucuları için vs.). Bu tarz forumlarda çok fazla bulunmadım. (Troll hesaplarla dalgama bakıyordum)

Sadede gelecek olursak, yaptığım projeleri (FiveM için sadece qbcore tabanlı, discord botları vs.), ufak tefek scriptleri (asla harika bir geliştiriciyim demiyorum hatta sadece farklı scriptlere bakarak ve el alışkanlığıyla bu işi öğrendiğimi söyleyebilirim) paylaşacağım ve aynı zamanda paylaştığım şeylerle/insanların sahip oldukları scriptlerde yaşanan hatalara yardımcı olabileceğim (aynı zamanda bulunan diğer insanların da birbirlerine yardımcı olacağı) ve artık yavaştan kendimi publishlemem için yapacağım ücretli birkaç scripti tanıtacağım bir topluluk sunucusu oluşturmayı düşünüyorum.

Düşünceleriniz nelerdir ve nasıl paylaşımlar yapmamı istersiniz/önerileriniz nelerdir.

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.