İstek/Öneri Bir kaç script arayış

• Daha Fazla Göster Özelligi Fixlendi Artık Profil Fotograflarınıza GİF Koyabilirsiniz Emoji Hatasıda Dahil Forumdaki Bir Kaç Hata Fixlendi

blackkhawk

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 8, 2020
311
42
Merhabalar dostlar.

Bir kaç script arıyorum elinde olan var ise paylaşırsa sevinirim.

1- NP-Scene scripti. (forumda paylaşılan çalışmıyor, ek script istiyor galiba. bulamadım)
2- e***RP yeni avm mapi
3- e**RP yeni polis karakolu mapi.

Şimdiden teşekkür ederim <3

Gabriel

CloudFivem Üye
RARE VIP
Eyl 17, 2020
270
49
34
Dostum v3 içinde dpscenes var onu kullanabilirsin kaydediyor resmonun anasını ağlatıyor birde gecikmeye sebep olabiliryor ama nh ye göre baya kullanışlı
arkadaşın attıgı nh scenes güzel daha dün kurdum sunucuya ama o kaydetmiyor sv resleyince gidiyor onu kaydetmesini sağlamaya calsıcagım yaparsam paylasırım

Gabriel

CloudFivem Üye
RARE VIP
Eyl 17, 2020
270
49
34
Karakol scripti tebex lisanslı forumda kırabildiğini söyleyen bi arkadaş vardı
Bende birşey isteyeyim o halde ayrı konu açmadan Edrp paketinde çift kapılar teki açılıyor böyle saçma bişey görmedim tgi tebex de güncellemiş onu onun fonskiyonu vs olan veya bilen varsa bize aktarabilir mi ?

Beyaz

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 4, 2022
25
5
22
onu bılmıyorum da gerçekten kırabileceğini düşünen varsa kasım ayı güncellemelerini yani yeni galeriyi uwu cat cafeyi ve yeni gelen diğer mapları paylaşabilirim

Gabriel

CloudFivem Üye
RARE VIP
Eyl 17, 2020
270
49
34
Arkadaşlar var evet yeni map ama tebex üzerinden lisanslı şöyle diyim size Ben denemek için aldım şöyle diyim keye endeksli yani cfx hesabınız üzerindeki keylerle kullanabiliyorsunuz o yüzden şu anlık koruma için farklı yapay zeka ile yazılmış bi yazılım dili var sistem siz dosyayı indirdiğinizde keyinize göre veriyor o yüzden şimdilik beklemede kalın yalnız bu kırılma işi çok riskli baska bi şifreli dosya ile biliyorsunuzki tebex ve yazılımcılar bu konuda sürekli geliştirme yapıyor kırıldı desen yeni koruma geliştirilmesi çok zaman almaz keye indexli olmasaydı bi şekilde kırılırdı ama ne yazık ki şimilik zor

yeni map paketini gabz satıyor aylık 15 euro ödemeli yanlıs okumadıysam ve her ay yeni map yapacagına ve güncelleme getireceğini tahaddüt etti

zaten Fivemin en çok kullanılan paketlerini gabz yaptı gabz olmadan fivem map konusunda bir hiç adam harika işler çıkarıyor

Yanlışım varsa düzeltin ama y.rk. kürek cevap verecek ergenler yazmasın :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Beyaz

Beyaz

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 4, 2022
25
5
22
Biliyorum bende almıstım bundan 1 ay öncesinde getirdiği maplari paylaştım zaten umarım kıran olur.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt