Şikayetçiyim Bedo Adlı Developer Dan Şikayetçiyim

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

21kurmay

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 7, 2022
11
3
15
kendisinden zamanında bedoV1 adlı paketi satın almıştım fakat arkadaş bizi özel den engelliyerek paketi açmıyor bizi mağdur ediyor kendilerinden şikayetçiyim kendisi benden developer lık ücreti almıyordu fakat ücreti ödenen bir paketi açmıyor.

Ekli dosyalar

• resim_2022-09-19_203907980.png
    resim_2022-09-19_203907980.png
    44.3 KB · Görüntüleme: 69
  • s.png
    s.png
    79.8 KB · Görüntüleme: 64
  • sasa.png
    sasa.png
    64.2 KB · Görüntüleme: 60
  • ss.png
    ss.png
    91 KB · Görüntüleme: 56
  • unknowna.png
    unknowna.png
    100.6 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MoiizeeR

ZeoBug

Super Mod
Super Mod
Kas 21, 2021
277
96
20
'bedo 'bedo Konuya Açıklama Getirebilirmisiniz Acaba

ra1der

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 18, 2020
404
63
kim olduğu bilinmeyen referansı dahi olmayan insanlardan bir şey almamanızı forumlarda millet tonlarca kere söyledi ama siz hala gidip de alıyorsanız problem sizde sizi dolandıran da değil.

21kurmay

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 7, 2022
11
3
15
kim olduğu bilinmeyen referansı dahi olmayan insanlardan bir şey almamanızı forumlarda millet tonlarca kere söyledi ama siz hala gidip de alıyorsanız problem sizde sizi dolandıran da değil.
+15 referansı var adamın ve piyasadaki çogu kişiden iyi ama niye böyle yaptı anlamadım

uptar

Super Mod
Super Mod
Ağu 6, 2020
294
107
+15 referansı var adamın ve piyasadaki çogu kişiden iyi ama niye böyle yaptı anlamadım
Olay ne bilmiyorum ve ilgilenmiyorum ama şuna bi açıklık getirelim. +15 referans 15 kişiye paket veya script satmasıyla değil, 15 kişinin satın aldığı paketten, scriptten, desteğinden memnun kalıp ben bu adama referans olurum demesiyle olur. 3 kişiye paket sattım +3 referans diye birşey yoktur. İnsanların +55 referans yazdıkları şeyleri önce kontrol edin gerçekten referans mı.

21kurmay

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 7, 2022
11
3
15
Olay ne bilmiyorum ve ilgilenmiyorum ama şuna bi açıklık getirelim. +15 referans 15 kişiye paket veya script satmasıyla değil, 15 kişinin satın aldığı paketten, scriptten, desteğinden memnun kalıp ben bu adama referans olurum demesiyle olur. 3 kişiye paket sattım +3 referans diye birşey yoktur. İnsanların +55 referans yazdıkları şeyleri önce kontrol edin gerçekten referans mı.
evet gerçek referans normalde bi sıkıntımız yoktu zaten sunucu açma kararı aldım onun sunucusundaki bir kaç ekip le muhabetim vardı kimseyi çagırmadım sunucu açıcagımı duydular aç gelelim dediler bende kendisine dedim ondan sonra böyle bişiy yaptı yanlış yaptı kendisi zamanında beraber yönetiyorduk sunuyuyu

Turqi

Moderatör
Moderatör
Nis 2, 2022
81
35
27
açıklama yapılmicakmı
Öncelikle Selamlar. Konunuz İle İlgili Şunu Belirtmek İsterim 2 Tarafında Cevapları İncelenmektedir. Siz Şikayet İçin Kanıtlar İletmişsiniz Fakat Arka Tarafta Farklı Bir Konu Olabilir. Bu Sebepten Dolayı Konu Detaylıca İncelenip İki Tarafında Vereceği Bilgiler Ve Kanıtlar Doğrultusunda İşlem Yapılmaktadır. Kanıtınız Var. Fakat Arka Planda Farklı Şeyler Olabileceğinde Diğer Kişinin Cevabı. Eğer Var İse Kanıtlı Savunması Alındıktan Sonra Forum Yöneticileri Tarafından Gereken İşlemler Uygulanacaktır.

21kurmay

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 7, 2022
11
3
15
Öncelikle Selamlar. Konunuz İle İlgili Şunu Belirtmek İsterim 2 Tarafında Cevapları İncelenmektedir. Siz Şikayet İçin Kanıtlar İletmişsiniz Fakat Arka Tarafta Farklı Bir Konu Olabilir. Bu Sebepten Dolayı Konu Detaylıca İncelenip İki Tarafında Vereceği Bilgiler Ve Kanıtlar Doğrultusunda İşlem Yapılmaktadır. Kanıtınız Var. Fakat Arka Planda Farklı Şeyler Olabileceğinde Diğer Kişinin Cevabı. Eğer Var İse Kanıtlı Savunması Alındıktan Sonra Forum Yöneticileri Tarafından Gereken İşlemler Uygulanacaktır.
arkadaştan bi türlü açıklama yapılmıyor daha nekadar beklenicek belirli bi süre sınırı varmıdır

ra1der

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 18, 2020
404
63
evet gerçek referans normalde bi sıkıntımız yoktu zaten sunucu açma kararı aldım onun sunucusundaki bir kaç ekip le muhabetim vardı kimseyi çagırmadım sunucu açıcagımı duydular aç gelelim dediler bende kendisine dedim ondan sonra böyle bişiy yaptı yanlış yaptı kendisi zamanında beraber yönetiyorduk sunuyuyu
şikayetçi olup böyle bir yorum yapmak çok komik :D

21kurmay

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 7, 2022
11
3
15
arkadaşlar bo konu çözüme kavuşmicakmı herhangi bir açıklama yapamıyor arkadaş

kasal

Super Mod
Super Mod
Eki 10, 2021
48
20
18
arkadaşlar bo konu çözüme kavuşmicakmı herhangi bir açıklama yapamıyor arkadaş
Yukarda da belirtilmiş, konu ile ilgili gerekli inceleme sağlandıktan sonra "Yöneticiler" tarafından konuya dönüş sağlanıyor. Kısa süre içerisinde yöneticilerden tarafınıza dönüş sağlanacaktır. İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.