Sunucu Arıyorum Arkadaşlarımla Sunucu Arıyorum

Yeni Konu

imEronyss

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 11, 2020
5
0
22
Arkadaşlarımla sunucu arıyoruz. Toplam 9 kişiyiz, yaşlarımız 18 ve 18 üstü. Sosyal rolün bolca döndüğü, illegalin de dozunda yapıldığı, scriptlerinin yeterli olduğu, hard veya arcade bir sunucu arıyoruz. Madde X gibi aktiviteler olması önceliğimiz. Aile-kartel gibi kavramlar olmazsa sevinirim. Sunucunun 40-50 ve üstü çekmesi yeterli olacaktır.

renzoukenn

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Nis 30, 2021
23
2
23
Öncelikle sunucumuz ''Arcade Roleplay'' kurallarını baz alan bir roleplay sunucusudur. Baron, aile, kartel, çete gibi rollere sunucumuzda izin yoktur. ''Her illegal bir bireydir'' mantığıyla hareket edip, kendi aranızda bu grubu ifşa etmeden, bir illegal ekip oluşturabilirsiniz. Diğer sunuculardan farklı şekilde parayla satın alabileceğiniz şeyler tamamen belirli. 2-3 hafta emeğinizin önüne sizden sonra gelen bir oyuncu ''donate'' adı altında bir anda sizden öne geçemez. Sunucumuzda bulunan paket sayesinde istediğiniz rolü me ve do'lara gerek kalmadan canlandırabiliyorsunuz. 10'dan fazla kendi aralarında da çeşitlere dağılan soygunlar ve 12'den fazla kendi arasında aynı şekilde çeşitlenen işlerle birlikte sıkılmadan istediğiniz şekilde ister illegal, ister legal karakterinizi uzun soluklu bir şekilde canlandırabilirsiniz. Tanıtım dikkatinizi çektiyse, Discord sunucumuz üzerinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz;
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Aklınıza takılan soruları veya sunucuya katılırken bir sorun yaşarsanız, RENZOUKENN#0001 adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

wildfire190

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 22, 2022
7
0
22
Selamlar Değerli Aramıza Katılacak Üyelerimiz!
Sizlere Kısaca Sunucudan Bahsetmek İstiyorum;
Sunucumuz Los Angeles HardRP Dayalı Olup Gerçek Hayat Temalarına Dayalı Olacak Sunucudur.
Sunucumuzda Olacak İllegal Sistemi Size Kısaca Özetlemek İstiyorum
Custom Ve Amerikan Çetelerine Fazlasıyla Önem Vermekteyiz!
Ücretsiz İşletmeler VAR!
Yakın Zamanda Çoğu Oyuncu Tarafından Beklenen Bir Sistem Sizlerle!

peekayy55

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Mar 15, 2021
1
0
25
Sunucumuzda kartel, baron vs mantık bulunmamaktadır.
Sadece çeteler ve illegal oluşumlar mevcuttur.
Sunucumuzda raconsal, mafya benzeri agresif ve hatalı rollere yer vermemekteyiz.
Sunucumuzda hiçbir zaman agresif yapılmayacağı anlamına gelmez husumetli iki taraf arasında laf atışması, kendini üstün gösterme benzeri rollere izin verilmektedir.

! Kadir#0808 buradan bana ulaşabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Comp_2.gif
    Comp_2.gif
    12.6 MB · Görüntüleme: 3

dasheistaken

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
May 1, 2022
4
0
21
dostum tam senlik oynarken keyif alacağın bir sunucu dc den eklersen konuşalım
dashe#6523

Raxs

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Kas 21, 2021
19
2
28
Sunucumuzda hic bir sekilde bagis sistemi yok mekanik hersey ic parayla ve bol sosyal + fun rp kurulmus bir sunucu

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.