Sunucu Arıyorum Arcade Sunucu arıyoruz

• Aşırıya kaçmadığınız sürece diğer Fivem forumlarında yasak olan çoğu şey bizim forumumuzda serbest. Karşınızdaki kişinin haklarını kısıtlamadığınız sürece özgürce takılabilirsiniz. İyi Forumlar dilerim. Admin Ebû Tow
Yeni Konu

Noblee

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Şub 12, 2021
8
0
20
Öncelikle Selamın Aleyküm aktif olarak rol çevirdiğimiz sunucu kapandığı için o sunucunun şartlarına yakın bir sunucu aramaktayız.

Sunucuda istedğimiz özellikler : Arcade,Kaza yapıldığında Fun rp halinde geçen roller,emote kullanımnda hard rp uygulanacak bir sunucu lazım

Sunucu tipi : Direkt olarak arcade bir sunucuda olur fakat dedeğim husular daha önemli benim için

Yaş aralığımız kaç : 17 - 18

Fivem Saat Ortalamamız : 900 - 1500 Bunun içerisine SAMP,Mta eklenirse rahat 10.000 felan olur fakat rol kalitesinin saatle olucağını sanmıyorum

DİSCORD : - Cey#5759 Lütfen yukarıda yazdığım hususlara dikkat edin artık sıklıkla GUN RP dönen sunuculardan sıkıldık

Samy

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eyl 10, 2020
20
1
23
Recration RolePlay

E.M.S Alımları Vardır
L.S.P.D Alımları Vardır
Boş Çeteler
Geliştirilmiş Esrar Sistemi
Taksi Sistemi
Aktif Sosyal RP
Kişilere Özel Depolar
Gelişmiş Polis Mesleği
Gelişmiş Doktor Mesleği
Boş ve Satılık Mekanikler
Dlc Araçlar
Modlu Araçlar
Bağışcı Araçları
Yeni Nesil Telefon
Vale Sistemi
Ekonomi Durumu : Medium

Sizleride aramızda görmek isteriz:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

nago

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eyl 20, 2022
5
0
22
Öncelikle Selamın Aleyküm aktif olarak rol çevirdiğimiz sunucu kapandığı için o sunucunun şartlarına yakın bir sunucu aramaktayız.

Sunucuda istedğimiz özellikler : Arcade,Kaza yapıldığında Fun rp halinde geçen roller,emote kullanımnda hard rp uygulanacak bir sunucu lazım

Sunucu tipi : Direkt olarak arcade bir sunucuda olur fakat dedeğim husular daha önemli benim için

Yaş aralığımız kaç : 17 - 18

Fivem Saat Ortalamamız : 900 - 1500 Bunun içerisine SAMP,Mta eklenirse rahat 10.000 felan olur fakat rol kalitesinin saatle olucağını sanmıyorum

DİSCORD : - Cey#5759 Lütfen yukarıda yazdığım hususlara dikkat edin artık sıklıkla GUN RP dönen sunuculardan sıkıldık
Dostum merhaba hala aktifse görüşmek isterim discord adresim:nagoo#4024

RareFivem.com altyapı gücünü Siberup 'tan alır.