Sunucu Dosyaları 10.01.2022 GÜNCEL EDRP PAKETİ

Yeni Konu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zeus31

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 1, 2022
10
1
22
bende öyle düşünüyorum çünkü tek tek onaylamak uzun sürecek gibi
Yanlış anlama kral çünkü senin düşündüğün çok iyi başka yerlerde paylaşılmasın diye erişim yapmışsın ama kendini zeki sanıp erişim izni aldıktan sonra paylaşmaya çalışan illaki olacak diye dedim

DoedaMarka

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 6, 2021
212
56
23
Yanlış anlama kral çünkü senin düşündüğün çok iyi başka yerlerde paylaşılmasın diye erişim yapmışsın ama kendini zeki sanıp erişim izni aldıktan sonra paylaşmaya çalışan illaki olacak diye dedim
ama şöylede bir şey var en azından kimlerden cıktıgı belli oluyor o erişim verip satan elamanı forumdan banlattırdım

İsmailBey

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 16, 2022
22
0
22
ama şöylede bir şey var en azından kimlerden cıktıgı belli oluyor o erişim verip satan elamanı forumdan banlattırdım
kral dedigin evet güzelde hangisi paylaştıgı boşver yeni hesap açar fivem**** koyar hertürlü iş yapar düşünce güzel kolay kolay erişilmesini istemiyorsun ama 250 hangis ibakabileceksin.

zeus31

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 1, 2022
10
1
22
Oda var ama 600 istek var yazmışsın bunların 50% fazla istek atanlar olsa diğer 300 kişiden ilkaki biri fake hesap ile felan paylaşır

DoedaMarka

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Eki 6, 2021
212
56
23
Akşam müsait olursam dce gelin bi istişare yapak ona göre direk açıkmı yoksa erişimlimi millete verecegimizi konuşak

Hackwarz

RF Kullanıcı
RF Kullanıcı
Ocak 3, 2021
1
0
19
Paket harbiden mükemmel dayı erişimin için teşekkürler kimden dızladın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...