Neler yeni

Tanıtım Holly 1.0 | Sign Up

nesquik2

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Katılım
22 Mar 2022
Mesajlar
17
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Yaş
23
Credits
0

HollyV Nedir?
Klasikleşmiş fivem piyasasından arınarak gelişen ve geliştiren topluluk.
Rol kalitesini ön plana alıp mantıklı sonuçlar ve kararlar ile roleplay'i daha kaliteli bir yer haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Sunucumuzda legal ve illegal alanda farklı fikirleri ve deneyimleri öne sürüyoruz. Bizimle bu serüvene ortak olmak için aşağıdaki discord linkiyle sunucumuza katılabilirsiniz. Sunucumuz bir süre sesli mülakat ile alımlarını devam ettirecektir. Aşağıda sunucumuzdan birkaç görsel bırakacağız.

Sunucu hakkında

Sunucumuz arcade rol türünde devam ederken bazı kurallarla harda benzetildi. Sunucumuzda rolleri olabildiğince akıcı tutmayı hedefliyoruz. Hard kavramına daha yakın rolleri,esnetilmiş kuralları destekliyoruz. Amacımız oyuncularımıza sürükleyici ve eğlenceli bir rol keyfi sunmak.

Ekonomimiz binlik,hard ekonomi olarak ayarlandı. Para kazanması çok zorlamayacak fakat biraz vakit alacak. Kazandığınız parayı harcayabileceğiniz çok fazla yer var. Örneğin kazandığınız parayı arkadaşlarınızla nightclub,beachclub,kumarhane gibi yerlerde kullanabilirsiniz veya paranızı katlamak için bir işletme satın alabilirsiniz. Para yönetiminiz tamamen size kalmış.

Sunucumuz kesinlikle p2w bir sunucu değildir. Sunucuda donate ile alabileceğiniz şeyler araçlar ile sınırlandırılmıştır. Sunucudan elde edilen paralar sunucunun masraflarını karşılaması amaçlı tutulmaktadır. Herhangi bir kâr amacı gütmüyoruz.

Sunucumuzda şehir içerisinde görev yapan tek departman birden fazla istasyon bulunmaktadır. Los Santos Polis Departmanı altında gelen ekiplerimize Mission Row vb istasyonları açıyoruz ve böylelikle şehir içine giremezsin karışıklığını önlüyor, lspd rolüne bağlı ekiplere ikincil pozisyona düşmeden lspd rolü yapma şansı tanıyoruz. Departmanlarla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için göz atabilirsiniz.

Bir illegal olarak sunucumuzda herhangi bir oluşuma katılmanıza gerek olmadan dilediğinizce illegal rollerinizi sürdürme şansı tanıyoruz. İllegal yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar var. Buna ek olarak sunucumuzda OOC ve IC kesinlikle bağdaşmıyor. Sunucumuzda arkadaşlarınızla toplanıp bir oluşum kurabilirsiniz. Bu kurduğunuz oluşum için bir izin almanıza gerek bulunmamakta. İstediğiniz bir konumu kendinize hood olarak belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz yere karışmadığımız gibi size hoodunuzun sizde kalacağı hakkında teminat vermiyoruz. Eğer başka bir oluşum sizin hoodunuzu almak isterse orası için oluşum ile konuşup anlaşmanız ya da başka yollara başvurmanız gerekebilir. Gerisini size bırakıyoruz.

Sunucumuza bireysel bir şekilde gelip sivil olarak sosyal rollere katılım sağlamak isterseniz sizi engelleyen hiçbir şey yok. İşletmelerimizin ic para ile satılması sosyal rol olanağı sağlayan mekanların aktif bir şekilde işletilmesini sağlıyor. Bu işletmelerde yeni insanlarla tanışabilir;yeni arkadaşlar edinebilir belki kendinize yeni yoldaşlar bile bulabilirsiniz.

Güncellemeler Hakkında


Craft Güncellemesi Notları

Silahları artık para ile satın alamazsınız silahları craftlamak zorundasınız. Blackmarketten ( Silah gövdesi, Şarjör) alabilir ve sınırlı silahın blueprint'ini alabilrisniz. Odun & demir craftları (kabza, namlu) üretebilir ve silah için mataryel toplamanız gerekir. Bazı silahların blueprint'leri için belirli bir soyguna girmeniz gerekecektir. İllegali sonuna kadar yaşamaya hazır mısınız?

Çöp Karıştırma Güncellemesi Notları
Çöp kutusunu karıştırıp cam şişe bulabilirsiniz. Cam şişeyi envanerinizden craftlayarak kesici bir şişe elde edersiniz.
Fakat çöp kutusunu eldivensiz karıştırır iseniz elinizi bir şey keser ve yavaş yavaş hastalanmaya başlarsınız, Tetanoz aşısı olmanız gerekir,
belki de aids kapmışsındır kim bilir??

Sunucu Tanıtımı
İletişim

discord.gg/HollyV
 
Üst